بیمه مستمری بازنشستگی

بیمه عمر طرح مستمری

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dمعرفی بیمه نامه عمر طرح مستمری :

تامین نیازهای مالی در دوران بازنشستگی همواره یک از دغدغه های همه افراد می باشد. طرح بیمه مستمری یک برنامه ریزی مالی با ویژگی های منحصر به فرد برای همین دوران است .

اگر بیمه بازنشستگی نداشته باشید امکان داشتن یک بیمه مستمری برای شما بسیار با اهمیت می گردد و همینطور ممکن است با داشتن بیمه بازنشستگی حقوق ماهانه ای که بازنشستگان به واسطه خدمات و سنوات خدمت خود دریافت می نمایند نتواند به تنهایی پاسخگوی نیازهای مالی شما  باشد و به گونه ای مکفی ایفای نقش نماید لذا اهمیت داشتن یک بیمه نامه مستمری بیشتر احساس می شود . بیمه مستمری زنان خانه دار و بیمه تامین آتیه فرزندان از طرح های دیگر بیمه عمر هستند که در کنار بیمه مستمری برای همه افراد ارائه می شود.

بیمه مستمری یک بیمه انعطاف پذیر است که می تواند خود را با نیازهای مالی بیمه شده در دوران بازنشستگی همگون سازد .

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dچطور بیمه مستمری تهیه نماییم؟

-شما می توانید با پرداخت حق بیمه مناسب این بیمه نامه بصورت یکجا، از ابتدا بیمه مستمری تهیه نمایید و از مزایای آن برخوردار شوید.

-دارندگان بیمه های عمر و سرمایه گذاری در پایان قراداد بیمه ایی خود (بیمه شده) با یک درخواست کتبی به جای دریافت مبلغ سرمایه حساب اندوخته بیمه خویش به صورت یکجا، می توانند آن را به یکی از انواع بیمه های مستمری تبدیل نمایند.

-در صورت فوت بیمه شده در بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بازماندگان و خانواده وی که استفاده کننده از بیمه نامه عمر هستند می توانند سرمایه دریافتی که متشکل از سرمایه فوت بیمه عمر و سرمایه گذاری و موجودی حساب اندوخته بیمه نامه است را در بیمه مستمری و بازنشستگی ، وارد نمایند و مستمری ماهانه دریافت نمایند

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه نامه و صدوربیمه:

#کارگزاری  رسمی بیمه (بیمه کلیک) خود را جهت برگزاری مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ممتاز خود ، با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد اعلام می نماید.

همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه عمر مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه عمر اجرایی می باشد

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

#

#

Haken gruen_2Dدرخواست بیمه نامه

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه عمر مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

با ما تماس بگیرید

بما تماس بگیرید

Haken gruen_2Dفرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح مستمری

 winrar-icon
فرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح مستمری 
را اینجا دریافت نمایید

 

طرح های بیمه عمر:

بیمه عمر و سرمایه گذاری ،  بیمه عمر طرح مشترک ، بیمه مستمری و بازنشستگی ، بیمه مستمری زنان خانه دار ، بیمه آتیه فرزندان ، بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خود پرداخت ، بیمه ازدواج جوانان ، بیمه عمر خانواده .