بیمه آتیه فرزندان

بیمه آتیه فرزندان

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dچرا بیمه آتیه فرزندان؟

آرزوی هر پدر و مادری تامین آینده ای بهتر و قشنگ تر از گذشته خودشان برای فرزندانشان است.ما همیشه برای فراهم کردن مایحتاج و لوازم ضروری و شایدم غیر ضروری برای فرزندانمان از هیچ چیزی دریغ نمی کنید. مگر نه اینکه تا چشم بر هم زدنی بچه های بزرگ می شوند؟ آیا برای هزینه های مختلف آینده از تحصیل گرفته تا خرید مسکن و ازدواج ، پس اندازی و یا صندوقی در نظر گرفته ایم؟ در بهترین شرایط نهایتا ما ماهیانه مبلغی را از درآمد خانواده برداشته و به حساب پس انداز بانکی فرزند دلبندمان واریز می کنیم تا وقتی بزرگ شد وام مسکن به او تعلق بگیرد.
حالا ما می خواهیم طرحی را به شما معرفی کنیم که با پس انداز همین مقدار پول به عنوان بیمه عمر و تامین آتیه فرزندان ما وقتی به سن قانونی رسیدند،می توانند تقریبا به همان میزانی که قرار است از حساب بانکی خود وام دریافت کنند، از بیمه سود مناسبی دریافت کنند.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dمعرفی بیمه نامه آتیه فرزندان:

بیمه آتیه فرزندان برای تامین هزینه های تحصیلی کودکان، تهیه جهیزیه و هزینه های ازدواج فرزندان شما و تضمینی برای آینده آنها و تامین آتیه آنها ارائه کرده است که شما  میتوانید فرزندان  دلبندتان را از بدو تولد زیر پوشش خدمات این بیمه قرار داده  و علاوه بر بهره مندی از مزایای بیمه آتیه فرزندان از سرمایه گذاری بی نظیر این طرح استفاده نمایید. شما می توانید با در نظر داشتن بیمه آتیه فرزندان به صورت روزانه برای فرزندانتان پس انداز کرده و در پایان مدت بیمه ، پس انداز بسیار خوبی را با سود قابل توجه یک جا دریافت نمائید. تقریبا در انتهای بیمه نامه پس انداز فرزند شما ۶ برابر خواهد شد.

 

پس انداز روزانه مبلغ پس انداز در پایان ۲۰ سال مبلغ پس انداز درپایان ۳۰سال
در حدود روزی ۱٫۰۰۰ تومان; ۴۸٫۰۰۰٫۰۰۰تومان ۱۸۴٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی ۲٫۰۰۰ تومان ۹۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۳۸۸٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی ۳٫۰۰۰ تومان ۱۴۵٫۰۰۰٫۰۰۰تومان ۵۵۱٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی ۵٫۰۰۰ تومان ۲۴۲٫۰۰۰٫۰۰۰۰تومان ۹۱۸٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی ۱۰٫۰۰۰ تومان ۴۸۷٫۰۰۰٫۰۰۰تومان ۱٫۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی ۳۰٫۰۰۰ تومان ۱٫۴۵۷٫۰۰۰٫۰۰۰تومان ۵٫۵۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت ۳۰ سال برای سن ۱سال و افزایش ۱۰% سالیانه و با پوشش کامل بیمه می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد.states

چنانچه شما برای فرزند خود سالانه یک میلیون تومان پس انداز کنید، بعد از گذشت بین ۵ تا ۳۰ سال سرمایه و پس اندازی طبق نمودار بالا دریافت خواهید کرد.

Haken gruen_2Dمزایای بیمه آتیه فرزندان نسبت به سایر حسابهای بانکی

پرداخت سود تضمینی و سود مرکب و سود مشارکت در بیمه آتیه فرزندان

در طرح بیمه آتیه فرزندان شما با تعیین میزان پس انداز برای فرزندتان می توانید از بالاترین سود پرداختی که به صورت سود مشارکت از طرف شرکت بیمه هر سال اعلام می گردد و همچنین سود مرکب این بیمه برخوردار شوید. بدین ترتیب اندوخته قابل توجه آن را در انتهای قرارداد به صورت یکجا دریافت نمایید مزیت دیگر نسبت به حساب بانکی پوشش های بیمه ایی طراحی شده برای فرزند ما در بیمه آتیه فرزندان می باشد.

نکته: در بیمه های عمر در کنار بیمه آتیه فرزندان، شما می توانید از طرح های خود پرداخت و بیمه عمر انفرادی نیز برای تهیه بیمه عمر استفاده نمایید.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dبرخی از شرایط و مزایای بیمه نامه

 پرداخت سود تضمینی:  در ابتدای قرارداد  شرکت بیمه حداکثر سود تضمینی قابل پیش بینی که به بیمه آتیه فرزندان تعلق می گردد را اعلام می نماید بنابرین این قرارداد از شفافیت سرمایه گذاری برخوردار است.

-پرداخت سود مشارکت: در پایان هر سال مالی شرکت بیمه علاوه بر سود تضمینی اعلام شده در ابتدای قراداد ، سود حاصل از این بیمه نامه ها را در قالب سود مشارکت اعلام می دارد.

 پرداخت وام: فرد بیمه گذار پس از گذشت دو سال از خرید بیمه نامه می تواند تا ۹۰ مبلغ بازخریدی بیمه نامه بدون نیاز به ارایه وثیقه و یا حتی ضامن از محل بیمه نامه وام دریافت نماید.

-پرداخت سود خالص: سود و پس انداز اندوخته شده در بیمه آتیه فرزندان در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می باشد و تمامی آن متعلق به فرزندتان می باشد.

–  معافیت از پرداخت حق بیمهیکی از مزایای شاخص بیمه آتیه فرزندان می باشد که در آن در صورت از کار افتادگی سرپرست ، بیمه گذار معاف از پرداخت حق بیمه ساله های آتی می گردد و حق بیمه های سال های آتی تا پایان قراداد از طرف شرکت بیمه پرداخت می گردد.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه نامه و صدوربیمه:

 

کارگزاری  رسمی بیمه (بیمه کلیک) آمادگی خود را جهت برگزاری مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ممتاز خود ، با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد اعلام می نماید.

همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه عمر مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه عمر اجرایی می باشد

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

#

Haken gruen_2Dدرخواست بیمه نامه

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه عمر مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

با ما تماس بگیرید


#
#
با ما تماس بگیرید

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dفرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان

 winrar-icon
فرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری فرزندان 
را اینجا دریافت نمایید

 

طرح های بیمه عمر:

بیمه عمر و سرمایه گذاری ،  بیمه عمر طرح مشترک ، بیمه مستمری و بازنشستگی ، بیمه مستمری زنان خانه دار ، بیمه آتیه فرزندان ، بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خود پرداخت ، بیمه ازدواج جوانان ، بیمه عمر خانواده .