بیمه عمر خانواده

بیمه نامه عمر خانواده

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dچرا بیمه نامه عمر خانواده؟

همه ما برای خانواده هایمان یک حاشیه امنیت و یک برنامه ریزی داریم که هدفمان تامین آرامش و آسایش فکری و مالی آنها می  باشد، در این راه، بیمه نامه عمر خانواده می تواند یک حامی خوب برای ما و خانوادمان باشد. حال سرپرست های خانواده یک مسئولیت سنگینی را هم بر عهده دارند که با این بیمه نامه  علاوه بر اینکه سرمایه ای را بلافاصله پس از فوت سرپرست خانواده برای اعضای خانوده فراهم می کند ، یک پشتوانه مالی مناسبی را در پایان قرار داد حتی در صورت فوت سرپرست پرداخت می نماید.

‌‌‌

Haken gruen_2Dمعرفی بیمه نامه عمرخانواده :

هدف از بیمه نامه عمر خانواده ارائه پوشش های کامل بیمه ای به همه اعضای خانواده در یک بیمه نامه  و تشکیل یک سرمایه گذاری خوب با پس انداز های خیلی کم را هم برای شما فراهم میکند. دراین طرح بیمه ای شما با پرداخت یک حق بیمه برای تمام اعضای خانواده (حداکثر برای ۴نفر)، در کنار یک سرمایه گذاری و پس انداز خوب یک پوشش کامل بیمه ای را نیز برای خود و خانوادتان تهیه می کنید.

نکته: در صورت فوت سرپرست خانواده (بیمه شده اول بیمه نامه) زودتر از بیمه شده دوم ، بیمه نامه بدون پرداخت حق بیمه در جریان بوده و سایر اعضا هم چنان تحت پوشش بوده و اندوخته سرمایه گذاری بیمه نامه به همان شکل انجام می شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌

Haken gruen_2Dچه پوشش‌هایی بیمه‌ای در بیمه عمر خانواده ارائه می گردد؟

– ارائه پوشش فوت به هرعلت برای هریک از اعضای خانواده بصورت مجزا
– ارائه پوشش ویژه معافیت در صورت فوت بیمه شده اول (سرپرست خانواده)
– در این بیمه‌نامه، در صورتی که بیمه‌شده اول زودتر از بیمه‌شده دوم فوت نماید، علاوه بر اینکه اعضای خانواده از پرداخت کل حق‌بیمه تا پایان قرارداد معاف خواهند شد، پوشش‌های بیمه ای نیز برای سایر افراد خانواده ادامه داشته و ارزش بازخریدی بیمه‌نامه  و اندوخته بیمه نامه همانند قبل رشد خواهد یافت.

‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌‌‌‌Haken gruen_2Dمزایای ویژه طرح بیمه جامع خانواده چیست؟‌‌‌

  • پرداخت سود روز شمار به حق بیمه پرداختی
  • دریافت سود تشویقی در صورتی که حق بیمه زودتر از تاریخ سررسید پرداخت گردد.
   • عدم وجود جریمه دیرکرد در پرداخت حق بیمه
   • امکان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله پوشش های بیمه نامه، مدت بیمه نامه و مبلغ حق بیمه و … در طی مدت قرار داد
   • داشتن ارزش باز خریدی در هر مقطع زمانی از بیمه نامه
‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dتفاوت بیمه عمر خانواده با بیمه عمر انفرادی

طرح بیمه عمر خانواده تفاوتی که با بیمه نامه عمر انفرادی دارد بر این اساس است که شما با پرداخت یک حق بیمه تمامی اعضای خانواده را تحت پوشش بیمه قرار میدهید.

شما می توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر درباره بیمه عمر به صفحه طرح های بیمه عمر مراجعه نمایید و از بیمه های عمر انفرادی و بیمه عمر طرح مشترک و بیمه آتیه فرزندان و سایر طرح های بیمه عمر برای خود و یا خانوادتان استفاده نمایید.

‌‌‌‌‌
‌‌‌Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه نامه و صدوربیمه:

کارگزاری  رسمی بیمه (بیمه کلیک) آمادگی خود را جهت برگزاری مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ممتاز خود ، با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد اعلام می نماید.

همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه عمر مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه عمر اجرایی می باشد

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

#

Haken gruen_2Dدرخواست بیمه نامه

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه عمر مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

با ما تماس بگیرید

‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dفرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری خانواده

 winrar-icon
فرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری خانواده 
را اینجا دریافت نمایید

 

طرح های بیمه عمر:

بیمه عمر و سرمایه گذاری ،  بیمه عمر طرح مشترک ، بیمه مستمری و بازنشستگی ، بیمه مستمری زنان خانه دار ، بیمه آتیه فرزندان ، بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خود پرداخت ، بیمه ازدواج جوانان ، بیمه عمر خانواده .