داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

در انتخاب هر بیمه عمر ، جدول بیمه عمر  یکی از گزینه هایی است که می تواند شما را یاری نماید. اگر می خواهید پوشش ها و سرمایه گذاری نهایی هر بیمه نامه عمر را مشاهده کنید نیز می توانید از جدول بیمه عمر آن شرکت بیمه ای کمک بگیرید. د راین نوشته بر آن هستیم تا نگاهی کلی به جدول بیمه عمر پاسارگاد داشته باشیم.

بیمه عمر پاسارگاد یکی از بیمه نامه هایی می باشد که در بازه بلند مدت داشتن این بیمه نامه می تواند پوشش های بیمه ای را  به همراه سرمایه گذاری ارزشمندی را برای شما داشته باشد. اول گزینه برای بررسی این موضوع مطالعه جدول بیمه عمر پاسارگاد است. جدول بیمه عمر پاسارگاد در واقع نشان دهنده پوشش ها و نحوه سرمایه گذاری بیمه ای است که بر اساس سن هر فرد، میزان حق بیمه پرداختی وی و پوشش های انتخابی وی محاسبه می شود. در زمان استعلام بیمه عمر پاسارگاد در واقع  این اطلاعات از شما خواسته می شود.

اطلاعات جدول بیمه عمر پاسارگاد

سن فرد بیمه شده:ستون اول در این بیمه نامه نشان دهنده فردی است که می خواهد بیمه نامه را خریداری کرده و از پوشش ها و سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده نماید.

حق بیمه پرداختی فرد: هر فرد بر اساس انتخاب خود و شرایط اقتصادی که دارد هر ساله مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت می کند که بر اساس همین حق بیمه میزان پوشش ها و میزان سرمایه گذاری فرد محاسبه می شود.

ستون پوشش های بیمه نامه عمر پاسارگاد

ستون سرمایه فوت بیمه عمر،سرمایه فوت به علت حادثه، سرمایه نقص عضو، سرمایه پزشکی، سرمایه ازکارافتادگی و بیماری های خاص، در واقع پوشش های بیمه عمر پایارگاد هستند که هر فرد بیمه شده می تواند از این پوشش ها در طول داشتن بیمه عمر پاسارگاد استفاده نماید. اضافه نمودن هر کدام از این پوشش ها مبلغی را به حق بیمه اضافه می نماید که در ستون پوشش های اضافی قابل مشاهده می باشد.

در بین این پوشش ها فقط پوشش فوت عادی پوشش اصلی این بیمه نامه می باشد و  سایر پوشش ها پوشش های اضافی این بیمه نامه می باشند و هر فرد به انتخاب خود می تواند این پوشش ها را خریداری نماید.

پوشش آتش سوزی منزل مسکونی پاسارگاد
این پوشش در بیمه عمر فقط توسط بیمه عمر پاسارگاد  ارائه می شود و هر فرد بیمه شده می تواند از پوشش آتش سوزی منزل مسکونی استفاده نماید.

ارزش بازخریدی بیمه عمر پاسارگاد
یکی از مزایای مالی بیمه عمر پاسارگاد دریافت وام و یا برداشت از اندوخته و در ومواقع ضروری بازخریدی بیمه عمر می باشد. مبلغ این ستون بر اساس حق بیمه پرداختی هر فرد محاسبه می شود. هر فرد بعد از پایان سال دوم بیمه عمر می تواند ۹۰ درصد از اندوخته بیمه نامه را بازخرید کند. اما چون بازه سود دهی بیمه  نامه های عمر بالای ۵ سال می باشد پیشنهاد ما این است در سال های اول این بیمه نامه اقدام به بازخریدی بیمه نامه عمر خود ننمایید.

میزان ارزش بازخریدی در واقع بر اساس سود تضمینی بیمه عمر می باشد.

معایب بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد درکنار پوشش ها و مزایایی که دارد می توان گفت که در ارائه برخی پوشش ها محدودیت هایی را دارد. از قبیل داشتن شرایط سنی در استفاده از برخی از پوشش ها و یا داشتن دوره انتظار در استفاده از برخی از پوشش ها ونداشتن امکان برداشت از اندوخته از محل اندوخته بیمه عمر اسارگاد.

نحوه استعلام بیمه عمر پاسارگاد

برای استعلام بیمه عمر پاسارگاد می توانید فرم درخواست بیمه عمر را تکمیل کرده و به سامانه بیمه کلیک ارسال نمایید. یا می توانید با بخش بیمه عمر این سامانه تماس گرفته و درخواست مشاوره نمایید. برای دریافت جدول بیمه عمر باید سن فرد، حق بیمه پرداختی فرد، شرایط جسمانی فرد و شغل فرد و … را تکمیل نمایید.

 

خرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر انتخاب شما به عنوان بمیه عمر، بیمه عمر پاسارگاد است با تکمیل فرم  پیشنهاد بیمه عمر و دریافت مشاوره رایگان از سامانه بیمه کلیک فرایند خرید بیمه عمر را انجام دهید. در صورای که نیاز به مقایسه بیمه عمر بین شرکت های مختلف بیمه دارید نیز می توانید از بخش مشلوره بیمه عر بیمه کلیک کمک بگیرید.  اگر می خواهید جدول بیمه عمر پاسارگاد را دریافت کنید می توانید از کارشناسان بیمه عمر پاسارگاد کمک بگیرید.

 

مزیت استفاده از مشاوره بیمه عمر از بیمه کلیک ، ماهیت کارگزاری این سامانه است که می تواند مقایسه و مشاوره بیمه عمر را در بین همه شرکت های بیمه  را انجام دهد.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *