داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

اگر به دنبال خرید بیمه عمر هستید می دانید که برای داشتن بهترین بیمه عمر باید تمام جوانب این بیمه نامه را بررسی کنید. اطلاع از میزان سود دهی این بیمه نامه به همراه پوشش های بیمه ای و … می تواند شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر کمک نماید. هر شرکت بیمه ای که از طرف شما به عنوان شرکت بیمه گر انتخاب شده است دارای شرایط مربوط به خود در انتخاب بیمه عمر باشد. بیمه عمر ایران یکی از بیمه نامه های عمری است که درارای سابقه بیمه ای بسیاری در صنعت بیمه می باشد. قبل از خرید بیمه عمر ایران  و در زمان استعلام بیمه عمر ایران جدول بیمه عمر راهنمای مناسبی برای مقایسه پوشش ها و نوع سرمایه گذاری برای شما می باشد. در این نوشته به بررسی موارد مهم جدول بیمه عمر ایران می پردازیم.

بیمه عمر ایران

بیمه عمر دارای دو نوع مزیت برای دارنده این بیمه نامه است، یکی بخش سرمایه گذاری این بیمه نامه و دیگری بخش پوشش های بیمه ای.برای این که بررسی درباره جدول بیمه عمر ایران داشته باشید باید در زمان استعلام بیمه عمر ایران آگاهی کامل از شرایط این بیمه نامه داشته باشید. بیمه عمر ایران از جمله بیمه نامه هایی می باشد که در طول داشتن این بیمه نامه پوشش هایی را برای دارنده این بیمه نامه ارائه می کند و سرمایه گذاری نیز در اندوخته این بیمه نامه برای وی  تشکیل خواهد داد.

انواع بیمه عمر ایران

بیمه عمر ایران یکی از بیمه نامه های عمری است که خدمات بیمه ای را در چند نوع مختلف ارائه می کند. از جمله این بیمه نامه ها می توان به بیمه عمر و سرمایه گذاری ایران، بیمه جامع زندگی ایران، بیمه عمر کودکان ایران، بیمه عمر زنان خانه دار ایران اشاره کرد. نحوه سرمایه گذاری  در هر کدام از انواع این بیمه نامه ها تقریبا یکسان است. در توضیحات بیمه عمر ایران به بررسی جدول بیمه عمر خواهیم پرداخت.

 

جدول بیمه عمر ایران

سن و حق بیمه پرداختی : این دو ستون نشان دهنده میزان پرداختی حق بیمه عمر ایران فرد بیمه شده در طول مدت بیمه نامه است.

پوشش بیمه عمر ایران: سرمایه فوت ، سرمایه حادثه، سرمایه نقص عضو، سرمایه امراض خاص، سرمایه سرطان همه پوشش های بیمه عمر ایران هستند که شما بر اساس حق بیمه پرداختی و یا میزان سرمایه فوت خود می توانید سرمایه هرکدام از موارد را مشخص نمایید.

ارزش بازخریدی: این ستون مربوط به قسمت سرمایه گذاری در بیمه عمر ایران است که با میزان حق بیمه پرداختی فرد و سن فرد بیمه شده و نحوه پرداخت حق بیمه هر فرد  و مدت زمان پرداختی حق بیمه محاسبه می شود.

نکت مهم : ستون مربوط به سرمایه سرطان در بیمه عمر مان قابل مشاهده است و این یکی از پوشش های بیمه زندگی مان می باشد.

پوشش های بیمه عمر ایران

به جز پوشش سرمایه فوت، همه پوشش هایی که شما در جدول بیمه عمر ایران مشاهده می کنید پوشش های اختیاری بیمه عمر ایران هستند، که در صورت انتخاب بیمه شده به بیمه نامه عمر وی اضافه می شوند. هر کدام از پوشش های که  در جدول بیمه عمر ایران مشاهده می کنید بر اساس سقف تعهدات بیمه نامه می باشد که در شرایط بیمه عمر ایران کامل آورده شده اند.

مشاهده سوابق بیمه عمر ایران

اگر بیمه عمر ایران دارید و می خواهید که سوابق بیمه عمر ایران خودتان را مشاهده نمایید، می توانید از سامانه خدمات اینترنتی مشتریان بیمه عمر ایران کمک بگیرید. در زمان دریافت بیمه نامه عمر ایران از هر نمایندگی بیمه ایران و یا کارگزاری که بیمه نامه تان را خریداری کرده اید با دریافت کلمه عبور سوابق بیمه عمر ایران را مشاهده نمایید.

ثبت نام بیمه عمر ایران

اگر بعد از بررسی هایی که انجام داده اید انتخاب شما بیمه عمر ایران است، می توانید درخواست خرید بیمه عمر را به سامانه بیمه کلیک ارسال کنید تا کارشناسان بخش عمر بیمه کلیک با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم از جمله مشاوره رایگان و ارائه مقایسه بین جدول بیمه عمر شرکت های مختلف را برای شما انجام دهند. مشاوره رایگان حضوری در محل، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی از مزایای بیمه کلیک به عنوان کارگزاری بیمه می باشد. با توجه به ماهیت کارگزاری که بیمه کلیک دارد به صورت بی طرفانه بهترین بیمه عمر را  از هر شرکت بیمه ای انتخاب و به شما ارائه می نماید.

 

 

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *