بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه عمر و سرمایه گذاری

‌‌‌
‌‌Haken gruen_2Dچرا به بیمه عمر نیازمندیم؟

راه های زیادی برای بدست آوردن آرامش و امید به زندگی وجود دارد که شاید مهمترین این راه ها امنیت مالی ما و خانواده ما در آینده هست، یکی از این راه ها می تواند پس اندازی در غالب سرمایه گذاری ایمن با سودی مناسب باشد، اگر این پس انداز به صورتی انجام پذیرد که به روند زندگی ما لطمه نزند، در صورت نیاز مالی، سهولت دسترسی به آن وجود داشته و سودآور باشد حالا چقدر بهینه خواهد بود که در کنار آن از یکسری امکانات مفید بیمه ایی هم بهرمند شویم برای رسیدن به این مهم ما به شما بیمه عمر و سرمایه گذاری(بیمه عمر و تامین آتیه) را معرفی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dبیمه عمر و سرمایه گذاری یا بیمه تامین آتیه چیست؟

ضمن عرض تبریک به مناسبت تصمیم ارزنده شما در مورد بررسی روشهای سرمایه گذاری مطمئن برای تأمین آرامش و آسایش خود و خانواده محترمتان، به استحضار میرساند طرح Flexible universal life که در حال حاضر درکشورهای آمریکا، اروپا، کانادا و دیگر کشورهای پیشرفته مقبول ترین طرح سرمایه گذاری شناخته شده و درحال انجام میباشد، در ایران هموطنان عزیزمان عرضه و مورد استقبال فراوان اقشار گوناگون قرار گرفته است. این طرح با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به پس اندازهای شما و ایجاد یک صندوق مالی برای شما علاوه بر تامین منابع لازم برای تشکیل سرمایه ای برای آتیه امکان برخورداری از پوشش های بیمه ایی مانند پوشش بیمه عمر را نیز فراهم خواهد نمود.
این طرح که با تائید و تصویب بیمه مرکزی ایران که ارگانی دولتی و وابسته به وزارت امور اقتصاد و دارائی است و مشارکت ۵۰ درصدی آن سازمان در ایران اجرائی شده و دارای تضمین معتبر دولتی می باشد.اگر متاهل هستید طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری مشترک را نیز  بررسی نمایید.

‌‌‌‌‌‌‌‌

Haken gruen_2Dچگونه می توانیم در بیمه عمر و سرمایه گذاری ، پس انداز نماییم؟

شما می توانید در خصوص قسمتی از درآمد خود که به صورت پس انداز خواهد بود و یا برنامه ایی برای آن ندارید را به بیمه عمر اختصاص دهید این بیمه نامه به صورت سیستماتیک در صندوق هایی ایمن، که مورد تائید بیمه مرکزی می باشد سرمایه گذاری می شوند و در آینده به صورت سرمایه ایی با سود تضمین شده و سود مشارکت برا ی شما قابل دسترس خواهد بود حتی در پایان قرارداد، قابلیت تبدیل به صورت بیمه بازنشستگی و بیمه مستمری را خواهد داشت بنابراین بیمه عمر سرمایه ایی مستمر در طی زندگی ما دارد و تمام حق بیمه های پرداختی با سودی مناسب برای ما پس انداز می گردد.

‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌

چطور بیمه عمرو سرمایه گذاری به فرد پوشش بیمه ایی می دهد؟

علاوه بر شرایط مناسب پس اندازی، بیمه عمر و سرمایه گذاری مورد بررسی ما پوشش های بیمه ایی مناسب را برای ما به همراه دارد عمده این پوشش ها باز زمان حیات ما را در نظر دارد تامین بیمه در زمان از کارافتادگی و معافیت از پرداخت حق بیمه، پوشش بلاعوض امراض خاص از این دست می باشد و در نهایت مهم تر اینکه اگر حادثه و اتفاق ناگواری مثل فوت رخ دهد، بیمه عمرو سرمایه گذاری چتری حمایتی برای اعضا خانواده و آنهایی که دوستشان داریم هست و آن قسمتی است که در نبود ما پرداخت خسارت بیمه عمر می گردد و همچنین پرداخت خسارت حادثه به شرط فوت می باشد.

بررسی سرمایه گذاری های ما در بازارهای مالی از طریق بیمه عمر و سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در بورس

این سرمایه گذاری اگرچه در کوتاه مدت می تواند دارای سود بالایی باشد اما از نرخ بالای ریسک نیز برخوردار بوده و نمی توان به عنوان یک پشتیبان مالی روی آن حساب کرد.

اوراق بهادار

یکی از ویژگی های بازار سرمایه وجود اوراق بهادار گوناگون با ریسک و بازده متفاوت است. این سرمایه گذاری ها اگرچه در کوتاه مدت دارای سود بالای ریسک نیز برخوردار بوده و نمی توان به عنوان یک پشتیبان مالی روی آن حساب کرد.

بانک ها وموسسات بانکی

به علت اینکه سرمایه گذاری در بانک، نرخ سود و بازده سرمایه در سالهای آینده تحت تاثیر مستقیم سیاست های بانک مرکزی می باشد روند افزایش سرمایه ممکن است ثابت و یا کاهش پیدا کند.

سرمایه گذاری در بانک اگرچه در پایین ترین درجه ریسک می باشد ولی سود دهی آن نیز ثابت نبوده و ممکن است دستخوش تغییر شود.

نکته:بیمه عمر و سرمایه گذاری یک راه سرمایه گذاری کم ریسک و پربازده می باشد.

‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌

Haken gruen_2Dچطور بیمه عمر و سرمایه گذاری یک سرمایه گذاری باسود و بدون ریسک است؟

معمولا ما به دنبال سرمایه گذاری و پس انداز برای رفع نیازهای مالی فعلی و احتیاجات احتمالی آینده هستیم. این نیازهای مالی مانند احتیاجات ضروری فوری ، ازدواج ، تحصیل فرزندان ، بیماری، از کارافتادگی، ازدواج فرزندان، پیری و … بنابراین به دنبال سرمایه گذاری میرویم که از بالاترین سود و کمترین ریسک ممکن برخوردار باشد.
شرکت های بیمه با توجه به ابلاغ بیمه مرکزی تنها می توانند در صندوق هایی که مورد تایید بیمه مرکزی باشد و ریسک درستی برای سرمایه گذاری دارد و بررسی شده توسط مشاوران اقتصادی شرکت بیمه جهت بالترین سود هستند ،سرمایه گذاری نمایند.صندوق های بیمه عمر و سرمایه گذاری کمترین ریسک و بالاترین بازده سرمایه گذاری را دارد و این بسیار برای افراد و سرمایه گذاری آنها مطلوب هست.

شما می توانید با توجه به شرایط مالی و اقتصادی خود تعیین کنید در ماه به چه میزان پس انداز داشته باشید ( از بین ۲۰٫۰۰۰تومان تا ۱٫۰۰۰٫۰۰۰تومان )

نکته: مثال ذیل به صورت نمونه از تعهدات یک شرکت بیمه ایی در بیمه عمر می باشد.

توجه: نحوه پرداخت اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری (بیمه عمر و تامین آتیه) به صورت سالیانه همیشه بیشترین بازده سرمایه گذاری را دارا می باشد.

شروعی کوچک پس اندازی مفید
پس انداز روزانه مبلغ پس انداز در پایان قرارداد
در حدود روزی  ۱٫۰۰۰ تومان ۴۸٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
در حدود روزی  ۲٫۰۰۰ تومان ۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی  ۳٫۰۰۰ تومان ۱۴۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
در حدود روزی  ۵٫۰۰۰ تومان ۲۳۸٫۰۰۰٫۰۰۰تومان
در حدود روزی  ۱۰٫۰۰۰ تومان ۴۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان
در حدود روزی  ۳۰٫۰۰۰ تومان ۱٫۴۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان

جدول محاسبه شده بالا برای قرادادی به مدت ۲۰ سال برای سن ۲۰ سال و افزایش ۱۰% سالیانه و با پوشش کامل بیمه عمر و سرمایه گذاری  می باشد.برای افراد با سن مختلف و شرایط بیمه ای خاص مبالغ آن می تواند تفاوت داشته باشد- برای جدول سنی خود با ما مشاوره کنید.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dآیا با داشتن بیمه تامین اجتماعی نیاز  به بیمه عمر  داریم؟

در هر کشوری ، برای ایجاد امنیت و رفاه افراد آن کشور بیمه های تامین اجتماعی به عنوان بیمه گر لازم و اجباری به مردم آن کشور رفاهی را با ارایه بیمه تامین اجتماعی می دهند که داشتن آن برای هر فرد لازم و ضروری است .

طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری – بیمه عمر و تامین آتیه با توجه به قابلیت تبدیل آن به بیمه مستمری راهی بهینه برای یک همیاری در کنار بیمه تامین اجتماعی می باشد اما در بیمه عمر و سرمایه گذاری افراد می تواند به صورت اختیاری این پوشش را برای خود و خانواده تهیه نمایند و وابسته به هیچ سازمان و شرکت و ارگانی هم نباشند، همچنین در بیمه عمر فرد هر زمان که خواست می تواند اعلام بازخریدی نماید و کل پول پس اندازی را به همراه سود مشارکت آن یکجا دریافت نماید و نیازی نیست که حتما سی سال برای دریافت مبلغ صبر نماید، مورد جالب دیگر این هست که در بیمه عمر فرد می تواند در هر زمان از اندوخته خود برداشت داشته باشد.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dمزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به حساب بانکی

یک حساب بانکی حسابی است که همیشه در دسترس هست به این دلیل داشتن یک حساب بانکی در دسترس مورد نیاز هست و ممکن هست که این پس انداز برای موارد و نیازهای ما در هر جایی استفاده  شود بنابراین ضمن تایید داشتن حساب های بانکی در دسترس ، بهینه هست که حساب پس اندازی داشته باشیم که علاوه بر پس اندازی مطمئن با لحاظ شدن سود مناسب به آن و تداوم پس انداز، با طرحی منظم و برنامه ریزی شده به شما کمک کند تا متعهد شوید برای خود و خانواده خود پس انداز کنید و علاوه بر پوشش های بیمه ای مورد نیاز در طول عمر، صندوقی را برای آینده مالی خود ایجاد کنید.همچنین اندوخته بیمه عمر  انحصار وراثت ندارد و معاف از پرداخت مالیات می باشد این ها همه گزینه هایی بهینه برای پس انداز در صندوق های بیمه عمر و سرمایه گزاری می باشد.

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری نسبت به حساب بانکی در یک نگاه :

بیمه عمر و سرمایه گذاری حساب پس انداز بانکی
پرداخت سود تضمینی دارد
پرداخت سود مشارکت دارد
سرمایه گذاری ایمن دارد دارد
معافیت مالیاتی دارد
پرداخت سود تضمینی دارد
انحصار وراثت دارد
دریافت وام بدون ضامن دارد
پوشش های بیمه عمر دارد

#
#
با ما تماس بگیرید

Haken gruen_2Dچطور سود مربوط به بیمه عمر و سرمایه گذاری تضمین می گردد؟

با طرح بیمه عمر و سرمایه گذاری نگرانی بابت نرخ سود و بهره بانک ها، همچنین نوسانات بازار سهام برطرف خواهد شد.طبق آیین نامه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نرخ سود تضمین شده از محل ذخایر ریاضی بیمه نامه معادل شانزده درصد برای دو سال اول بیمه نامه و سیزده درصد برای دو سال دوم بیمه نامه و ده درصد برای مدت مازاد بر چهار سال می باشد.
شایان ذکر است که سود فوق الذکر علی الحساب بوده و با تحقق سود های بالاتر اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمایه گذاری شما ، سرمایه ارزشمند تری را در دسترستان قرار خواهد داد لذا سود دوران مشارکت نیز در پایان هر سال به آن اضافه می شود.. هم چنین برای بیمه نامه هایی که تاریخ صدور آنها قبل از ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ می باشد. به ازای سالهای باقی مانده تا سال پنجم بیمه ای نرخ بهره تضمینی معادل ۱۸ درصد محاسبه می گردد.

شایان ذکر است که سود فوق الذکر علی الحساب بوده و با تحقق سود های بالاتر اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمایه گذاری شما، سرمایه ارزشمند تری را در دسترستان قرار خواهد داد لذا با توجه به مشاوران عالی در حوزه سرمایه گذاری و اقتصادی در گروه مالی  شرکت های بیمه ، به وجوه حاصل از اندوخته های بیمه عمر و سرمایه گذاری ، سود مشارکت در منافع (حدود ،سالانه ۹۰% منافع حاصل از آن سرمایه گذاری)نیز تعلق می گیرد که در پایان هر سال مالی از سوی شرکت بیمه  اعلام می گردد.

Haken gruen_2Dاهمیت بیمه عمر و سرمایه گذاری و  پوشش های بیمه ایی آن در زندگی ما:

بیمه عمر یکی از کارهای ماندگار ما جهت حمایت از خانواده:

همگی ما وقتی تصویری از آینده زندگی خود و خانواده را تجسم می نماییم، آرامش و رفاه مالی خانواده یکی از اولویت های ما هست. برای رسیدن به این مقصود تلاش میکنیم و راه هایی را برای رسیدن به این مهم انتخاب میکنیم.

به طور معمول برنامه ریزی های مالی، به وجود خود ما در زندگی بستگی دارد، در صورت نبود ما چه گزینه ایی به خانواده کمک می کند؟ بیمه عمر مناسب کمک می کند، تصویری که از آینده برای خانواده خواسته ایم جاودانه گردد.

آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

با پوشش های بیمه ایی مناسب بیمه عمر در طول زندگی ما نیز حائز اهیت می باشد


##با ما تماس بگیرید

Haken gruen_2Dبیمه عمر و سرمایه گذاری در یک نگاه

برخی از ریسک های ما  اثرات ریسک بر زندگی ما پوشش بیمه ایی بیمه عمر
بیماری های صعب العلاج سلامتی فرد پوشش امراض خاص
ناتوانی در انجام کار قطع درآمد پوشش از کارافتادگی
نیاز مالی عدم انجام کار دریافت وام
حادثه پایان زندگی حامی پوشش حادثه
بازنشستگی کاهش درآمد خانواده پوشش مستمری
نیاز مالی فلج شدن امور زندگی دریافت وام
مرگ پایان زندگی حامی بیمه عمر

#
#ا ا تماس بگیرید

Haken gruen_2Dپوشش تکمیلی بیماری های تحت پوشش در بیمه عمر

این پوشش به افراد ۲۰ الی ۶۰ ساله تعلق می گیردکه بیمه شده را در برابر پنج بیماری بیمه نموده و سقف سرمایه این پوشش حداکثر ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (پانصد میلیون ریال )می باشد و در صورت ابتلا بیمه شده به یکی از پنج بیماری ذیل ، شرکت بیمه سرمایه این پوشش تکمیلی را طبق مبلغ مندرج در بیمه نامه عینا و صرف نظر از اینکه هزینه های بیمارستانی به چه میزان بوده است ، پرداخت می نماید .

این بیماریها عبارتند از:

 • سکته قلبی
 • سکته مغزی
 • سرطان
 • پیوند اعضاء اصلی بدن
 • جراحی قلب باز

پوشش تکمیلی فوت ناشی از حادثه:

-این پوشش به افراد ۱۵ الی ۷۰ ساله تعلق می گیرد. در صورت فوت بیمه شده در اثر حادثه، سرمایه فوت بیمه عمر می تواند تا چهار برابر افزایش یابد.

پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه درصورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه شده این پوشش به افراد ۱۸ الی ۶۰ ساله ای تعلق می گیرد که شاغل هستند .

در صورت از کار افتادگی دائم و کامل بیمه شده( که حداقل تا شش ماه ادامه داشته باشد ) تا پیش از سن ۶۰ سالگی، شرکت بیمه متعهد می گردد حق بیمه بیمه عمر و سرمایه گذاری را (بدون حق بیمه پوشش های تکمیلی و تعدیل ) تا پایان مدت قید شده در قرارداد بیمه تقبل نماید .

نکته: شما می توانید برای بهره گیری از خدمات بیمه درمان، به صفحه بیمه درمان تکمیلی مراجعه نمایید.

#
با ما تماس بگیرید

Haken gruen_2Dمزایای دیگر بیمه عمروسرمایه گذاری

 • برای هر یک از بیمه گذاران حساب ویژه ای نگهداری می شود.
 • اختیار کامل در پرداخت حق بیمه و انتخاب سرمایه.
 • بیمه گذار می تواند سرمایه بیمه خود را بدون پرداخت حق بیمه اضافی به هر میزان که مایل باشد تعدیل نماید مشروط بر آنکه میزان افزایش سرمایه از نظر اصول ریسک پذیری مورد قبول باشد.

بیمه گذار می تواند پس از سال دوم بیمه ای :

 • تا سقف ۹۰ درصد از اندوخته خود جهت مخارج تحصیلی فرزندان و یا برای تأمین هزینه های ضروری زندگی مانند جهیزیه و غیره برداشت نماید.
 • تا سقف ۹۰ درصد از اندوخته خود را از شرکت وام دریافت دارد و سود معین شده از طرف شرکت را متناسب با میزان وام متقبل شود.
 • بیمه گذار نسبت به موجودی خود در حسابش می تواند بجای دریافت یکجای سرمایه، مشمول دریافت مستمری گردد.
 • با پرداخت مبلغ جزئی به عنوان حق بیمه پوشش های تکمیلی : (توضیحات بیشتر در لینک پوشش های تکمیلی )
 • بیمه شده می تواند از پوشش تکمیلی فوت در اثر حادثه تا میزان چهار برابر سرمایه فوت استفاده نماید .
 • بیمه شده می تواند از پوشش تکمیلی معافیت در صورت از کار افتادگی کامل و دائم بهره مند گردد .
 • بیمه شده می تواند از پوشش بیماری های تحت پوشش بهره مند گردد .

 

نکته: شما می توانید برای بهره گیری از خدمات بیمه درمان، به صفحه بیمه درمان تکمیلی مراجعه نمایید.

‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه عمر:

کارگزاری  رسمی بیمه(بیمه کلیک) آمادگی خود را جهت برگزاری جلسات با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد جهت مشاوره تخصصی و ارایه اطلاعات کامل اعلام می نماید.همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

 در این قسمت لازم است که یکبار دیگر اطلاعات مورد نیاز خود درباره بیمه عمر را بررسی کنید . اگر همه مطالب صفحه فوق که درباره بیمه عمر می باشد را مطالعه کرده باشید حتما از همه شرایط و طرح های بیمه عمر اطلاع دارید. اگر هم سوال و یا راهنمایی درباره خرید بیمه عمر دارید می توانید  با مرکز مشاوره بیمه عمر  سامانه بیمه کلیک تماس بگیرید.
همکاران متخصص واحد بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری بیمه کلیک آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند تا شما را در انتخاب بهترین بیمه عمر از توانگرترین شرکت های بیمه ای همراهی نمایند.

پس از کسب اطلاعات لازم در باره این بیمه نامه ، حتما شرایط بیمه نامه مورد نظر خود را بررسی کنید. تقریبا همه شرکت های بیمه شرایط عمومی یکسانی دارند ولی در شرایط خصوصی در برخی از شرکت های بیمه تفاوت هایی وجود دارد.
شرایط عمومی بیمه نامه های عمر شامل مواردی از قبیل: تعریف بیمه گر و بیمه گذار و بیمه شده، میزان حق بیمه پرداختی، روش های پرداخت، نحوه بازخریدی و فسخ بیمه نامه، مدت بیمه نامه، استثنائات بیمه نامه، نشانی قانون بیمه گذار، انتقال بیمه نامه و … می شود.
شرایط خصوصی بیمه نامه شامل پوشش های مختلف بیمه از قبیل پوشش های امراض و ازکارافتادگی و استثنائات این پوشش ها می باشد.
شما می توانید بر اساس شرایط خود حق بیمه ، نحوه پرداخت، مدت بیمه نامه ، ذینفعان بیمه نامه خود را مشخص کنید.

ثبت نام در قسمت سفارش آنلاین بیمه عمر

شما یه راحتی می توانید از طریق سامانه بیمه کلیک بیمه عمر خود را سفارش دهید . کافی است که در قسمت سفارش آنلاین، فرم سفارش بیمه عمر را انتخاب کرده و اطلاعات خود را وارد نموده و فرم خود را ارسال کنید. بعد از بررسی فرم شما توسط کارشناسان فنی ، مشاوران ما با شما تماس گرفته و مشاوره کامل را دریافت نمایید.
نکته مهم این که در فرم ارسالی خود برخی از موارد را به صورت دقیق وارد نمایید تا مشاوران ما بتوانند راهنمایی درستی را برای شما ارائه دهند.

 

مراحل تکمیل فرم سفارش آنلاین بیمه عمر در بیمه کلیک:

نکته مهم: وقتی وارد قسمت سفارش آنلاین بیمه عمر شوید ، همه مشخصات مورد نیاز را به صورت کامل تکمیل نمایید.
Haken gruen_2Dسن بیمه شده:  که باید به صورت دقیق وارد شود و دقیقا بر اساس تاریخ تولد وی بر اساس روز و ماه و سال  تولد شناسنامه ای  وی باید وارد شود.

Haken gruen_2Dانتخاب حق بیمه پرداختی: میزان حق بیمه پرداختی مهمترین بخش در تشکیل اندوخته بیمه ای و پوشش های بیمه ای است.

Haken gruen_2Dتعداد اقساط بیمه نامه : انتخاب روش پرداخت ماهانه ، سه ماهه ، شش ماهه و یا یکساله برای پرداخت حق بیمه  توسط فرد بیمه گذار انجام می شود. پیشنهاد ما به عنوان کارگزار بیمه به همه بیمه گذاران همه شرکت های بیمه پرداخت سالیانه می باشد تا سوددهی بیمه نامه بیشتر شود.
Haken gruen_2Dمشخص کردن اولویت های خرید بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری، گزینه بعد می باشد که اختیاری است و این قسمت می تواند خالی بماند. حتی می توانید شرکت بیمه مورد نظر خود را نیز مشخص کنید.
اگر بیمه  نامه عمر و سرمایه گذاری دیگری دارید حتما به مشاور بیمه ای خود اطلاع دهید تا  در زمان مشاوره  و خرید بیمه نامه جدید، پوشش ها و سرمایه گذاری مناسبی را برای شما ارائه دهد.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه عمر می باشد

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

درخواست بیمه از بیمه کلیک

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه عمر مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

‎‏

با ما تماس بگیرید

طرح های بیمه عمر:

بیمه عمر و سرمایه گذاری ،  بیمه عمر طرح مشترک ، بیمه مستمری و بازنشستگی ، بیمه مستمری زنان خانه دار ، بیمه آتیه فرزندان ، بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح خود پرداخت ، بیمه ازدواج جوانان ، بیمه عمر خانواده .