بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dچرا بیمه مسافرتی ؟

اینکه یک سفر چند روزه در پیش روی داریم یا سفری بلند مدت در هر حالت در این سفر ممکن است حوادث یا شرایط غیر قابل پیش بینی برای ما و همسفرانمان اتفاق بیفتد که جبران آن و در نهایت هزینه های آن هزینه بر و سخت باشد. شرکت های بیمه با علم بر این مهم سعی نموده اند در بیمه مسافرتی تا جاییکه امکان دارد با آگاهی از مشکلات احتمالی مسافران مانند هزینه درمان و مفقود شدن چمدان و … بیمه مسافرتی را با مناسب ترین هزینه در سراسر دنیا در اختیار بیمه گذار قرار دهند.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dمعرفی بیمه مسافرتی:

کلیه کسانی که از کشورمان خارج میشوند در معرض حوادث گوناگون قرار دارند که بعضاً می توانند هزینه های بالای درمانی یا….. به بار آورند. صدور بیمه مسافرتی خارج از کشور ،در کشور مبداء توسط یکی از بیمه گران داخلی آسان است و بیشتر سفارتخانه ها برای ترقیب بیمه گذار داشتن  این بیمه نامه را اجباری می دانند . با داشتن بیمه نامه علاوه بر تامین هزینه های پزشکی که به صورت غیرمترقبه در سفر اتفاق می افتد و معمولا هزینه های گزافی برای مسافر می باشد تا سقف خرید بیمه نامه ، گم شدن چمدان و … را با توجه به شرایط بیمه نامه نیز پوشش دارد.
برای بهینه شدن بیمه مسافرتی شرکت های بیمه قراردادی را  برای ارائه خدمات به مسافران، با شرکت های بیمه خارجی (بیمه گر اتکایی ) منعقد می نمایند که در آن شرکت بیمه گر اتکایی(کمک رسان)، جهت جبران خسارت بیمه شده بر طبق مقررات و شرایط خصوصی بیمه نامه با سقف سرمایه ایی تعیین شده اقدام مینماید. این بیمه نامه  کمک شایانی برای داشتن آرامش از حوادث غیر مترقبه و هزینه ها در سفر می باشد.

نکته:در نظر داشته باشید در صورت داشتن بیمه عمر در زمان سفر با هواپیما حتما از صحت نام و نام خانوادگی خود در لیست پرواز مطمئن باشید .

 

مزایای بیمه مسافرتی :

در بیشتر بیمه های مسافرتی علاوه بر تعهدات و پوشش های بیمه نامه ارائه شده از سوی شرکت بیمه این خدمات به صورت:

* بیمه مسافرتی ،عدم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای در زمان حادثه و هزینه پزشکی منتج حادثه ، توسط بیمه گذار
* بیمه مسافرتی، استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت های اتکایی معتبر مانند MEDICALL, MIDEAST ASSISTANCE INTERNATIONAL S.A.L و REISE SCHUTZ، EVASAN
* بیمه مسافرتی، ارائه پشتیبانی شبانه روزی ۲۴/۷ در هر نقطه از جهان
* بیمه مسافرتی ،پشتیبانی از بیمه‌شدگان در تمام دنیا توسط اپراتور فارسی زبان
* بیمه مسافرتی ،محدودیت سنی ندارد و تمامی سنین بهره مند می گردند.
بیمه حوادث انفرادی و بیمه حوادث خانواده

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dشرایط و تعهدات عمومی و اختصاصی بیمه مسافرتی:

در این بیمه نامه با توجه به توافقات انجام شده بین شرکت های بیمه داخلی و شرکت های بیمه اتکایی(کمک رسان) ،طبقه بندی به شرح ذیل انجام پذیرفته است و بیمه گذار با توجه به کشور یا کشورهایی که سفر می کند می تواند نسبت به خرید بیمه جهت منطقه درخواستی با سقف سرمایه ایی اقدام نمایند. تعهدات مورد پوشش در هر منطقه در شرایط خصوصی بیمه نامه اعلام گردیده است.

منطقه بندی بیمه مسافرتی:

-طرح شینگن : این بیمه مسافرتی شامل کشورهای عضو قرارداد شینگن میباشد.
-طرح شینگن طلایی: این بیمه مسافرتی شامل کشورهای عضو قرارداد شینگن میباشد و اما تفاوت آن با بیمه مسافرتی طرح شینگن در تعهدات و سرمایه های خسارتی تحت پوشش بیمه مسافرتی میباشد.
-بیمه مسافرتی سراسر جهان
-بیمه مسافرتی سراسر جهان به جز امریکا –کانادا –ژاپن
-بیمه مسافرتی خاورمیانه ،آفریقا و ترکیه
-بیمه مسافرتی کشورهای GCC : شامل کشورهای بحرین –کویت –عمان-عربستان صعودی(به جز مکه و مدینه) –قطر –امارات متحده عربی

‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌

Haken gruen_2Dپوشش هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان بیمه مسافرتی :

با شروع سفر برخی از تعهدات بیمه با در نظر داشتن سقف ریالی مندرج در بیمه نامه می باشد:
جهت توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه های معمول پزشکی و بستری بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی، خدمات تصویربرداری و آزمایشگاهی،هزینه های دارویی،فیزیوتراپی تجویز شده از سوی پزشک بیمه شده (در صورتیکه عامل بیماری کشور مبدا بیمه شده نباشد)
توجه:جهت رفاه بیمه شده تیم پزشکی شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی برای نظارت بر ارائه درمان مناسب به بیمه شده با مراکز درمانی و پزشکان معالج، تماسهای تلفنی لازم را برقرار خواهند نمود.
پرداخت هزینه فوریت دندانپزشکی:  هزینه فوریتهای دندانپزشکی بیمه شده ، پرداخت خسارت به هزینه های معالجه دندان درد، درمان عفونت و کشیدن دندان محدود میگردد.
نقل و انتقال بیمه شده به کشور محل اقامت: در صورت نیاز شرکت کمک رسانی بیمه مسافرتی با توجه به موقعیت و یا وخامت حال بیمه شده و با نظر پزشک معالج نسبت به انتقال وی به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت بیمه شده با مناسبترین وسیله اقدام خواهد نمود. در مورد حوادث جزئی و یا بیماریهایی که به صورت سرپائی مداوا میشوند و به اعتقاد تیم پزشکی شرکت کمکرسانی بیمه مسافرتی بازگشت بیمه شده به کشورش مورد نیاز نباشد انتقال وی به مکانی که کمکهای پزشکی کافی در دسترس باشد به وسیله آمبولانس یا سایر وسائل نقلیه انجام خواهد گردید.
بازگرداندن جسد متوفی: در صورت فوت بیمه شده در سفر، شرکت کمک رسانی بیمه مسافرتی تمهیدات لازم را برای انتقال و بازگرداندن جسد متوفی اتخاذ می نماید.
توجه: پرداخت هزینه های مربوط به خاکسپاری و یا مراسم ترحیم از پوشش بیمه نامه مستثنی میباشد.
بازگشت بستگان همراه بیمه شده به کشور محل اقامت: در صورتیکه بیمه شده بستری شود(مدت بیش از ۱۰ روز و یا فوت وی)شرکت کمک رسان بیمه مسافرتی هزینه بازگشت یک نفر از بستگان همراه بیمه شده را در صورت عدم توانایی وی به سفر با وسیله شخصی خود و یا وسیله ای که در ابتدای سفر مورد استفاده قرار گرفته بود به کشور محل اقامت تقبل مینماید.
سفر اضطراری یکی از بستگان: در صورتی که بیمه شده بیمه مسافرتی بیشتر از ۱۰ روز در بیمارستان بستری شود، شرکت کمک رسانی بیمه مسافرتی مخارج انتقال یکی از بستگان وی را از کشور محل اقامت بیمه شده، از جمله هزینه رفت و برگشت به محلی که بیمه شده در آن بستری میباشد و مخارج اقامت تا سقف مورد توافق در بیمه نامه را تقبل می نماید.
بازگردادن کودکان بی سرپرست: در صورت وخامت حال بیمه شده و عدم توانایی وی از مراقبت فرزندان زیر ۱۵ سال خود که در سفر همراه او بوده است، و یا در صورت انتقال جسد متوفی، شرکت کمک رسانی بیمه مسافرتی از جانب بیمه شده هزینه برگشت فرزندان بیمه شده را به کشور محل اقامت پرداخت خواهد کرد.
بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده:در صورتیکه بیمه شده به دلیل فوت ناگهانی یکی از اعضای خانواده خود مجبور به توقف سفر باشد و بیمه شده نتواند با وسیله شخصی خود و یا وسیله ایی که برای سفر مهیا کرده قادر به بازگشت نباشد،شرکت کمک رسانی بیمه مسافرتی هزینه سفر او را به کشورش پرداخت می نماید.بیمه شده میبایست (گواهی فوت) را به شرکت کمک رسانی تسلیم نماید.
تحویل دارو: شرکت کمکرسانی، هزینه های ارسال اضطراری دارو در صورت فقدان آن در محل اقامت بیمه شده را حتی در صورتیکه که توسط پزشک معالج وی قبل از سفر تجویز شده باشد، پرداخت خواهد نمود.
یافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی: شرکت کمک رسانی در صورت سرقت یا فقدان بار و ملزومات بیمه شده راهنمایی و کمک لازم را ارائه می نماید و برای یافتن آنها همکاری خواهد نمود. در صورت یافته شدن ملزومات مذکور، شرکت حمل کننده انتقال آن را به مقصد مورد نظر بیمه شده یا کشور محل اقامت وی بر عهده خواهد گرفت. در این صورت بیمه شده موظف به عودت خسارت دریافتی در زمینه فقدان بار بر اساس این بیمه نامه خواهد بود.

فرانشیز: سهم بیمه شده در خسارت ، بسته به شرکت بیمه ارائه دهنده بیمه مسافرتی مبلغی از خسارت سهم بیمه گذار است که به طور معمول مبلغ ۲۵ یورو در هر مورد خسارت اعمال میگردد ( به استثناء موارد صدمات جسمانی حاد و یا بستری شدن در بیمارستان بیش از ۲۴ ساعت)

‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dموارد خارج از پوشش بیمه مسافرتی ، استثنائات Exclusions :

اعم هزینه ها و خسارتهای ناشی از مواردی که مشمول تعهدات بیمه گر در بیمه مسافرتی نمیباشند را یادآور می شویم:
۱ -جنگ ، وقایع و یا اقدامات نیروهای مسلح یا امنیتی در زمان صلح.
۲ – وقایع ناشی از آشوبهای گروهی،تروریسم، نافرمانی و …
۳ – بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله، رانش زمین، آتشفشان، …
۴ – مواردی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در نتیجه سوءنیت بیمه شده باشد.
۵ – موارد ناشی از آثار مستقیم و غیرمستقیم رادیو اکتیویته و یا آلودگی به تشعشعات هرگونه مواد پرتوزای سوختهای هسته ای و یا مواد پرتو زای سمی منفجره و یا هرگونه مواد خطرناک تأسیسات و تجهیزات هسته ای.
۶ -خودکشی، صدمات عمدی وارد به خود، مباشرت، مشارکت یا معاونت در عمل مجرمانه.
۷ – شرکت در مسابقه اسب دوانی، دوچرخه سواری و هر نوع مسابقه یا نمایش با وسایل نقلیه موتوری و شرکت در مسابقات ورزشی نظیر کوهنوردی (صعود حرفه ای)، هوانوردی و هرگونه پرواز، غارنوردی، غواصی، ورزشهای زمستانی و تابستانی یا تمرین به منظور شرکت در مسابقات رسمی و یا نمایش و یا هرگونه ورزش تفریحی که بطور معمول و معقول خطرناک تلقی میشود.
۸ – اشخاص مقیم دائم و یا دانشجویان خارج از ایران.
۹ – حوادث ناشی از خطرات شغلی بیمه شده که طبق قانون به عنوان حوادث شغلی و یا کار قلمداد میشوند.
۱۰ – آثار جزئی و یا کلی ناشی از مصرف مواد مخدر، مشروبات الکلی و داروهای روان گردان به استثنای داروهایی که با تجویز پزشک ذی صلاح مصرف شده باشد.
۱۱ -عوارض ناشی از بیماریهای روانی و جنون.
۱۲ – موارد ناشی از امتناع و یا تأخیر بیمهشده و یا اشخاص مسئول وی در انتقال به مراکز درمانی پیشنهاد شده به وسیله شرکت کمکرسان و مورد توافق تیم پزشکی آن.
۱۳ – پروتزها، وسائل کمک ارتوپدی و یا ارتودنسی و همچنین عینک،درمانهای توانبخشی.
۱۴ – موارد ناشی از بارداری و زایمان
۱۵ –  یماریهای شیوع یافته در جهان، اعلام شده بر طبق سازمان بهداشت جهانی.
۱۶ – خسارتها و هزینه های مرتبط با درمانهای پیشگیرانه
۱۷ -درمان هایی که نیازمند درمان آب گرم، فیزیوتراپی، آفتاب درمانی و یا درمان به دلیل زیبائی.
۱۸ – هزینه های مرتبط با اعمال جراحی و یا درمانهایی که از نظر پزشک معالج و پزشک تیم پزشکی شرکت کمک رسانی، بیمه شده میتواند آنها را تا زمان مراجعت به کشور محل اقامت به تعویق بیاندازند.
۱۹-موارد ناشی از باری که به خوبی بسته بندی و یا شناسایی نشده و همچنین بار شکننده و یا مواد فاسد شدنی.
۲۰ -شرکت کمک رسان در صورتیکه به دلیل قوای قهریه نتواند هر یک از خدماتی را که به طور اخص در این بیمه نامه در نظر گرفته شده و به مرحله عمل در آورد، از مسئولیت مبرا میباشد.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه مسافرتی

کارگزاری  رسمی بیمه (بیمه کلیک) آمادگی خود را جهت برگزاری مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ممتاز خود ، با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد اعلام می نماید.

همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه مسافرتی مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه مسافرتی اجرایی می باشد

مشاوره تخصصی رایگان

لطفا صبر کنید

Haken gruen_2Dدرخواست بیمه مسافرتی

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه مسافرتی مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

با ما تماس بگیرید

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dفرم پیشنهاد بیمه مسافرتی

فرم پیشنهاد بیمه نامه مسافرتی را اینجا دریافت نمایید.

 winrar-icon فرم پیشنهاد خرید بیمه نامه مسافرتی خارج از کشور
‌‌‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dسفارش آنلاین بیمه مسافرتی

 

برای سفارش بیمه نامه مسافرتی فرم آنلاین را تکمیل  و  ارسال نمایید.

‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

 Haken gruen_2D راهنمای دریافت خسارت بیمه مسافرتی:

 

در بیمه مسافرتی می توانید برای اطلاعات بیشتر به لینک پرداخت خسارت بیمه مسافرتی مراجعه نمایید.

سوالات متداول بیمه درمان مسافرتی

پاسخ به تمامی سوالات شما در رابطه با بیمه درمان مسافرتی

سوال
سوالات متداول

استعلام قیمت بیمه درمان مسافرتی

پاسخ به تمامی سوالات شما در رابطه با بیمه درمان مسافرتی

استعلام قیمت
استعلام قیمت

مشاوره رایگان بیمه درمان مسافرتی

پاسخ به تمامی سوالات شما در رابطه با بیمه درمان مسافرتی

مشاوره
مشاوره بیمه