بیمه حوادث خانواده

بیمه حوادث خانواده

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dچرا بیمه حوادث خانواده؟

در بیمه نامه حوادث خانوادهسرپرست خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث بیمه می‌نماید. در بیمه حوادث پوشش هایی که در بیمه نامه منظور می شود شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گزار می‌باشد.
معمولا، در قراردادهای بیمه حوادث گروهی کلیه کارکنان شرکت ها و موسسات  تحت پوشش بیمه حوادث و یا بیمه حوادث تکمیلی عمر قرار می گیرند،و در زمان خسارت هایی چون  فوت و نقص عضو و از کارافتادگی دائم و کامل ؛ غرامت آن به بیمه شده بیمه حوادث پرداخت می‌گردد.

نکته مهم : در بیمه نامه های حوادث  سرمایه هزینه پزشکی نمی تواند از %۱۰ سرمایه فوت و نقص عضو بیشتر باشد.
سقف سنی که برای بیمه نامه های حوادث تعریف شده ۷۵ سال بوده و برای بیمه شدگان بالاتر از ۷۵ سال به ازاء هرسال %۱۰ حق بیمه اضافه منظور می گردد. در بیمه نامه حوادث چکاپ پزشکی معمولا انجام نمیگیرد. تمام اقشار جامعه بدون هیچ محدودیتی می توانند از انواع بیمه نامه های حوادث گروهی استفاده نمایند.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dمعرفی بیمه نامه حوادث خانواده  

سرپرست خانواده ها می تواند با پرداخت یک حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث بیمه ‌نماید. در بیمه حوادث سرپرست خانواده می تواند همسر ، فرزندان، پدر و مادر خود و پدر و مادر همسر خود را تحت تکفل داشته باشد.
در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی از حوادث مشمول بیمه همسر و فرزندان بیمه‌گزار می‌باشد. ضمناً در صورت تعهد پرداخت غرامت روزانه از کارافتادگی موقت در قرارداد بیمه حوادث جمعی غرامت مربوطه به بیمه شده پرداخت خواهد شد.

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dخسارت های تحت پوشش :

خطراتی که در بیمه نامه حوادث تحت پوشش قرار میگیرد:

  • پوشش های اصلی:
  1. غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه
  2. غرامت روزانه بستری در بیمارستان
  3. غرامت روزانه عمومی (فقط برای مشاغل آزاد)
  4. هزینه پزشکی ناشی از حادثه
  • پوشش  های اختیاری:
  1. خطرات زلزله
  2. خطرات آتشفشان

در بیمه نامه های حوادث علاوه بر خطراتی که در بالا گفته شد خطرات اضافی نیز پوشش داده می شود.در بیمه حوادث هر بیمه شده می تواند دو نوع درخواست بیمه نامه داشته باشد.

  1. غرامت فوت و نقص عضو
  2. غرامت فوت و نقص عضو به همراه هزینه پزشکی

 

Haken gruen_2Dطبقه بندی مشاغل در بیمه حوادث :

با توجه به اینکه شغل بیمه شده ضریب خطر بیمه حوادث را بالا می برد بنابرین شرکت های بیمه با در نظر داشتن این مهم و دسته بندی مناسب نسبت به صدور بیمه حوادث اقدام می کنند، برای مطالعه بیشتر می توانید به لینک طبقه بندی مشاغل در بیمه حوادث انفرادی مراجعه نمایید.

‌‌‌

‌‌‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dراهنمای خرید بیمه نامه و صدوربیمه:

کارگزاری  رسمی بیمه (بیمه کلیک) آمادگی خود را جهت برگزاری مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ممتاز خود ، با شرکت ها و موسسات و سازمان ها و تمامی افراد اعلام می نماید.

همینطور جهت مشاوره تخصصی در کلیه امور بیمه ای مربوط به کلیه شرکتهای بیمه ای ، اعلام آمادگی می نماییم.

توجه: حتی در صورت داشتن بیمه حوادث مفتخر خواهیم بود به عنوان مشاور بیمه در کنار شما باشیم.

هر شرکت بیمه ای مد نظر شما باشد راه حل ما برای اخذ خدمات قابل قبول در بخش بیمه حوادث اجرایی می باشد

مشاوره تخصصی رایگان

 

درخواست بیمه نامه

با ما تماس بگیرید، پس از مشاوره توسط کارشناسان حرفه ایی ما و تعیین صحیح ریسک، پوشش های مورد نیاز ،تکمیل فرم پیشنهاد و تعیین نرخ و شرایط، بیمه حوادث مورد درخواست از طریق شرکت مورد درخواست شما، صادر و در اختیار بیمه گذار قرار خواهد گرفت .

با ما تماس بگیرید

‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌
‌‌‌

Haken gruen_2Dفرم پیشنهاد بیمه حوادث خانواده

 winrar-icon
فرم پیشنهاد بیمه حوادث خانواده 
را اینجا دریافت نمایید.