داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

هر فردی در خرید بیمه عمر با توجه به سن ، میزان درآمد و وضعیت مالی، نیاز بیمه ای خود می تواند هر نوع بیمه نامه عمری را که مد نظرش باشد را خریداری نماید و از همه مزایای بیمه عمر به صورت کامل برخوردار شود.  از آنجاییکه شرکت های بیمه، بیمه نامه عمر را در طرح های مختلف ارائه می کنند ، در بیشتر مواقع هم به علت متعدد بودن این طرح ها و شرایط بیمه نامه ها بیمه گذاران دچار سردرگمی می شوند. برای همین منظور امکان مقایسه انواع بیمه نامه عمر را از همه شرکت های بیمه  ای را امکان پذیر ساخته است. اگر تصمیم به خرید بیمه نامه عمر را دارید حتما نوشته زیر را مطالعه نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان ارشد بیمه ای ما بهره مند شوید. خرید بیمه نامه عمر در سن جوانی در مقایسه با زمانی که سن شما بالا رفته باشد از لحاظ سرمایه گذاری بسیار به صرفه است، از سرپرستان خانواده ها که افرادی را تحت پوشش دارند تا زوجینی که تازه زندگی مشترک خود را شروع کرده اند ، همه این افراد می توانند یکی از انواع بیمه نامه عمر را داشته باشند.

مطلب مرتبط : انواع بیمه عمر

برای افراد مجرد و افرادی که در سن پایین هستند پیشنهاد ما بیمه عمر انفرادی است. این افراد می توانند بیمه نامه عمر انفرادی را خریداری نمایندو از مزایای بیمه ای و سرمایه گذاری این بیمه نامه استفاده نمایند و زمانی که ازدواج کردند این بیمه نامه را با دریافت الحاقیه بیمه عمر تبدیل به بیمه عمر مشترک نمایند .
بیمه عمر مشترک مناسب برای همه افرادی هستند که متاهل هستند . در بیمه نامه عمر مشترک با پرداخت یک حق بیمه می توانید برای دو نفر بیمه نامه عمر را داشته باشید . بر اساس شرایط بیمه نامه عمر مشترک تمامی پوشش های بیمه عمر را به صورت کامل را خواهید داشت.

مطلب مرتبط : بهترین بیمه عمر برای خودم و همسرم

بیمه آتیه فرزندان
برای فرزندانتان بهترین سرمایه گذاری داشتن بیمه نامه عمر است. بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری در طرح آتیه فرزندان تمامی شرایط بیمه عمر با در نظر گرفتن جنبه سرمایه گذاری این بیمه نامه تنظیم می شود. در کنار این سرمایه گذاری پوشش های بیمه ای نیز روی بیمه نامه منظور می شود.

نکاتی که باید در هنگام خرید بیمه نامه عمر رعایت کنید
-در خرید بیمه نامه عمر گاها دیده شده که به علت مشاوره های اشتباه از خرید پوشش ها ی بیمه نامه عمر غافل می شوند. پوشش های بیمه عمر با پرداخت مبلغ خیلی جزئی بر روی بیمه نامه عمر اضافه می شود و شما می توانید با داشتن این پوشش ها از همه مزایای بیمه عمر بهره مند شوید.

حتما برای داشتن بهترین بیمه عمر پوشش های بیمه نامه را چک نمایید.

-پوشش بیماری های خاص را حتما داشته باشید
با داشتن این پوشش اگر به هر یک از بیماری های زیر (سکته قلبی ، سکته مغزی ، عمل جراحی باز قلب ، سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن ) مبتلا شوید ، شرکت بیمه بر اساس حق بیمه ای که پرداخت می کنید هزینه خسارت شما را پرداخت می کند.

-حق بیمه نامه عمر را یکجا پرداخت نمایید. با توجه به سیستم پرداخت سود روز شمار و مرکب به حق بیمه پرداختی اگر مبلغ حق بیمه به صورت سالانه و یکجا پرداخت شود از لحاظ سرمایه گذاری سود دهی بالایی را خواهد داشت  ، پس عاقلانه است که از پرداخت حق بیمه به صورت  ماهانه  اجتناب نمایید.
-در استعلام بیمه عمر حتما یک بازه بلند مدت مد نظرتان باشد و جدول بیمه عمر را برای حداقل ۲۰ تا ۳۰ سال در نظر بگیرید.
-شرایط بیمه نامه عمر بسیار انعطاف پذیر است و شما می توانید در طول قرارداد تغییرات مختلفی را اعمال نمایید.

 

نویسنده : ماندانا بیات

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *