داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

می خواهید بیمه عمر بخرید و می خواهید در این خرید بهترین بیمه عمر را داشته باشید، این بیمه نامه را از کدوم شرکت و با چه شرایطی باید خرید؟ یک اتفاق جدید و خوشایندی در بیمه در حال شکل گیری است و آن هم خرید بیمه عمر در کنار بیمه های اجباری همچون بیمه شخص ثالث است. در خرید چنین بیمه نامه ای که جنبه سرمایه گذاری آن هم ارزشمند است حتما به فوت و فن خرید بیمه عمر باید آشنا باشید:
-شرکت بیمه ای را انتخاب کنید که از نظر توانگری مالی در سطح بالایی باشد
توانگری مالی شرکت های بیمه، هر ساله توسط گزارش بیمه مرکزی معرفی می شوند، و هر شرکتی که دارای رتبه بالاتری در این لیست باشند، می توانند گزینه مناسبی برای انتخاب شرکت بیمه ای در خرید بیمه عمر باشند.
-خرید بیمه عمر از شرکت بیمه ای انجام شود که دارای مدیران مقتدر در صنعت بیمه باشد
همراه بودن مدیران مجرب و مقتدر در صنعت بیمه می تواند یکی از مهمترین پایه های شرکت های موفق بیمه ای باشد، اگر شرکت بیمه ای دارای چنین مدیرانی باشد بدانید که داشتن بیمه عمر از این شرکت هیچ نگرانی برای شما نخواهد داشت.
– حتما محصولات جدید بیمه عمر همه شرکت های بیمه ای را رصد کنید
هر ساله شرکت های بیمه طرح های بیمه ای جدیدی را برای مشتریان بیمه عمرشان ارائه می کنند ، اگر طرح جدید بیمه ای را دیدید که متناسب با نیاز های شماست می توانید با بخش پشتیبانی ما تماس گرفته و این بیمه نامه را بخرید و یا شرایط بیمه نامه خود را تغییر دهید.
-به پوشش های بیمه ای بیمه نامه خود توجه کنید.
خیلی اتفاق افتاده که مشاوران بیمه با یک مشاوره اشتباه پوشش های بیمه نامه را برای خریداران این بیمه نامه را حذف می کنند اما پیشنهاد ما برای خرید این بیمه نامه داشتن پوشش های بیمه ای برای زمان حیات شما است  در کنار پوشش های فوت برای بیمه شده به اضافه سرمایه فوت که به استفاده کنندگان و ضینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.
-پوشش برای بیماری های خاص
با داشتن این پوشش بیمه ای اگر بیمه شده در طول بیمه نامه به هریک از بیماری های سکته قلبی و سکته مغزی، سرطان، جراحی باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن و جراحی باز قلب مبتلا گردد می تواند از این پوشش بیمه ای استفاده نماید .  میزان تعهدات برای این پوشش بر اساس حق بیمه های پرداختی و شرکت بیمه ای مختلف متفاوت می باشد. استفاده از این پوشش در کنار بیمه نامه های درمانی و بیمه نامه های تکمیلی و حتی به تنهایی انجام می شود.

-اگر متاهل هستید حتما بیمه عمر مشترک بخرید
یکی از طرح های جدید و عالی بیمه ای بیمه عمر مشترک است که با پرداخت یک حق بیمه  دو نفر همزمان می توانند از مزایای کامل بیمه عمر استفاده نمایند.
-مدت زمان خرید بیمه عمر را خودتان انتخاب نمایید
معمولا بیمه نامه های عمر، از قرارداد های بلند مدت می باشند، ولی با توجه منعطف بودن شرایط بیمه عمر امکان انتخاب مدت بیمه نامه توسط خود بیمه گذار وجود دارد، پیشنهاد ما برای شما داشتن بیمه نامه ۳۰ ساله است.
-در جریان سرمایه گذاری شرکت بیمه تان باشید.
نرخ سود تضمینی و سود مشارکتی بیمه نامه ها می تواند معیاری برای انتخاب شرکت بیمه ای مورد نظر شما باشد. سود تضمین پشتوانه و ضمانت آن شرکت بیمه ای است که بیمه مرکزی پشتیبان اصلی این سود بیمه ای است

با توجه به این موضوع که میزان افزایش و کاهش در میزان مبلغ حق بیمه از برتری های این بیمه نامه می باشد که با انتخاب الگوی درست پرداختی می توانید یک اندوخته سازی درست داشته باشد. این نکته را بدانید که اندوخته ریاضی بیمه نامه شما همانند حساب بانکی مختص به خود شماست و می توانید در زمان نیاز به صورت برداشت از اندوخته وام دریافت نمایید یا برداشت کامل از محل بیمه نامه را داشته باشید.

-پوشش ازکارافتادگی را حتما در بیمه عمرتان داشته باشید
همه افراد شاغل نیاز به داشتن پوشش ازکارافتادگی دارند ، حتما در خرید بیمه عمر بیمه نامه ای را انتخاب کنید که پوشش ازکارافتادگی داشته باشد.

-حق بیمه عمر چقدر باشد
حق بیمه پرداختی برای بیمه نامه های عمر برای هر  فردی بستگی به سن بیمه شده، سلامتی جسمانی فرد و شغل شما دارد البته عوامل دیگری هم در میزان این حق بیمه موثر است و آن هم انتخاب و انتظار خود فرد از بیمه نامه عمرش است.

با همه نکاتی که درباره بیمه عمر گفته شد، بدانید که هر قدر آگاهانه نسبت به خرید بیمه عمر اقدام کنید، انتخاب درست تری را خواهید داشت و می توانید با آرامش بیشتری از زندگی خود لذت ببرید. اگر هم نیاز به کمک و مشاوره بیمه ای دارید می توانید از پشتیبانی بخش مشاوره بیمه عمر، ما استفاده نمایید.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *