قوانین سرویس دهی

قوانین استفاده از خدمات کارگزاری بیمه (بیمه کلیک)

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای همه کاربران الزامیست . ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیمه کلیک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

بخش اول: مقدمه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی بیمه کلیک به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب ‏‌سایت بیمه کلیک و استفاده از محصولات و تمامی خدمات آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات بیمه کلیک است. ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیمه کلیک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

بخش دوم: تعاریف و اصطلاحات عمومی

۱- کارگزاری بیمه کد نمایندگی از همه شرکت های بیمه راداشته ولی نمایندگی  فقط یک کد از شرکتی که نمایندگی آن را اخذ کرده دریافت می کند؛ کارگزاری بیمه می تواند نرخ ها و شرایط مختلف را از همه شرکت های بیمه دریافت و بهترین گزینه را به مشتری معرفی کند اما نماینده اجازه این فعالیت را ندارد.

۲- بیمه گر :به شرکت بیمه ای اطلاق می شود که دارای مجوز رسمی از بیمه ی مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه ی خدمات و محصولات بیمه ای است و مشخصات آن در بیمه نامه قـید شده و جبـران خسارات و پرداخت غرامات ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقــرر در بیمه نامه را به عهده می گیرد.

۳- مشتری، کاربر، بیمه گذار و خریدار: همه به کسی اطلاق می شود که با ورود به وب سایت بیمه کلیک مشخصات بیمه نامه ی مورد نظر خود را وارد کرده و با پر کردن فرم سفارش آنلاین یا با سفارش تلفنی اقدام به درج سفارش می کند. در واقع بیمه گذار به طور کلی شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در بیمه نامه ذکر می گردد و پرداخت حق بیمه را تعهد می نماید.

۴-بیمه شده :  شئی یا شخصی است که احتمال تحقق خطر یا خطرات مشمول بیمه نامه، برای آن موجب انعقاد بیمه نامه می گردد.

۵-محصولات قابل ارائه : محصول به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و… اطلاق می شود که از جانب وب سایت بیمه کلیک به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می شود.
بخش سوم: شرایط اختصاصی خرید و صدور و تحویل بیمه نامه

۱-محصولاتی که در بیمه کلیک به فروش می رسند محصولات فیزیکی نبوده و منحصرا فقط بیمه نامه های مختلف ارائه می شود که هر بیمه نامه که از این وبسایت خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه نامه است که توسط شرکت بیمه ی صادرکننده تهیه و به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است.

۲-در بیمه کلیک  اگر سفارش به صورت آنلاین باشد مسئولیت ارائه ی اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا بیمه کلیک شود، بر عهده ی کاربر می باشد اما در فروش تلفنی، در صورتی که کاربر اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما بیمه کلیک در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با بیمه کلیک خواهد بود. در این صورت، کاربر باید ظرف ۴۸ ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتبا به بیمه کلیک متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را بنماید. در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد ۴۸ ساعت از بیمه کلیک ساقط و به وی منتقل خواهد شد.

۳- هنگامی که کاربری هر نوع محصول بیمه ای را از بیمه کلیک خریداری میکند یا سفارش خود را به صورت اینترنتی یا تلفنی با ما در ارتباط است در واقع وی موافقت کرده تا از طریق الکترونیکی (پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) و یا تلفنی به وی پاسخ داده شود و تمامی این شماره تلفن ها و آدرس های ایمیل مورد تایید مشتری است و تمامی مکاتبات از این طریق صورت میگیرد.
۴-در حال حاضر ایمیل info@bimeclick.com و شماره تلفن ۰۲۱۸۸۲۴۷۰۱۷ راه های ارتباطیِ بیمه کلیک با همه کاربران هستند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان بیمه کلیک، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام بیمه کلیک است و بیمه کلیک مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

۵-بیمه کلیک از تمامی اطلاعاتی که به عنوان مشخصات کاربردر اختیار این شرکت قرار می گیرد مانند نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و مشخصات خودرو و … در پایگاه اطلاعات بیمه کلیک ثبت و نگهداری شده و از این داده ها صرفا در راستای ارائه خدمات بهینه بیمه ای  استفاده می شود.

۷-کلیه خدمات و محتواهای ارائه شده در بیمه کلیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است
۸-چنانچه تغییراتی در خدمات ارائه شده و یا قوانین بیمه کلیک در آینده اتفاق بیافتد در همین صفحه منتشر شده و به اطلاع همه کاربران خواهد رسید.