داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

حتما همه روزه تبلیغات زیادی را درباره خدمات شرکت های مختلف بیمه در زمینه همه انواع شاخه های بیمه ای همچون ( بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ، بیمه آتش سوزی ، بیمه مسئولیت تا بیمه عمر و … ) را شنیده اید  که امکانات جدیدی را در اختیار بیمه گذاران قرار می دهند.در این میان از سوی دیگر مشاوران بیمه ها هم به داشتن انواع بیمه های عمر و سرمایه گذاری تشویق می کنند. آیا واقعا بیمه نامه عمر، سرمایه گذاری محسوب می شود و آیا  با داشتن این بیمه نامه به حفظ سرمایه های فرد در آینده کمک می شود؟ در این نوشته برآنیم تا توضیحی برای این سوال شما داشته باشیم.

با پرداختی های شما برای بیمه نامه عمر ، بخشی از این پرداختی ها به صورت اندوخته بیمه ای برای شما ذخیره می شود که می تواند برای کمک هزینه تحصیل فرزندان ، خرید جهیزیه و یا داشتن یک سرمایه گذاری برای زمانی که در کنار خانوادتان نیستید باشد که این از برترین مزایای بیمه عمر می باشد .

مطلب مرتبط : انواع بیمه عمر کدامند؟

بهترین بیمه عمر
نیاز افراد مختلف به بیمه نامه  عمر کاملا متفاوت است و دانستن علت نیاز فرد به این بیمه نامه کمک شایانی  برای انتخاب بهترین بیمه عمر می کند. همانطور که در خرید کالاهای مختلفی دقت می کنیم و نیازهای خود را در نظر می گیریم برای خرید بیمه عمر نیز ما باید همین حساسیت خرید کالا را داشته باشیم ، تا بتوانیم  بهترین بیمه عمر را داشته باشید شاید پولی که در زمان خرید بیمه نامه می پردازیم چندان باب میل ما نباشد اما زمانی که از خدمات آن استفاده نماییم ارزش داشتن بیمه نامه عمر را خواهیم دانست. این را بدانیم که  بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری یک بیمه نامه گرانی نیست چرا که بیمه نامه  عمر بیمه نامه ای است که تمام عمر شما را تحت پوشش قرار می دهد و یک بیمه نامه بلند مدت است و از این رو هم نام آن بیمه عمر است.  پس بیمه نامه عمر یک سرمایه گذاری با داشتن پوشش های بیمه ای است و در واقع یک تیر و دو نشان است.

سیستم سرمایه گذاری در بیمه عمر به این صورت می باشد که هر ساله سود روز شمار و مرکب بر اساس سود تضمینی و سود مشارکتی به حق بیمه ها پرداخت می شود . سود تضمینی در واقع تضمین بیمه مرکزی برای بیمه نامه های عمر است  ،حداقل سود تضمینی بر اساس آخرین مصوبه بیمه مرکزی  ۱۶ درصد می باشد ، سود مشارکت هم همه ساله بر اساس تصویب مجمع هر شرکت بیمه ای اعلام می شود که  حداقل این مبلغ  تا این سال ۲۰ درصد بوده . همه سود های پرداختی به حق بیمه های عمر در اندوخته این بیمه نامه تجمیع می گردد که همواره در دسترس بیمه گدار می باشد و وی می تواند بعد از پایان سال دوم  تا ۹۰ درصد اندوخته خود را  برداشت نماید یا اینکه وام بدون ضامن دریافت نماید. همه این موارد از مزایای بیمه عمر است که این بیمه نامه را از جهت سرمایه گذاری از سایر بیمه نامه ها برتر می نماید.

مطلب مرتبط : سطح توانگری شرکت های بیمه

شرکت های مختلف بیمه طرح های مختلفی را برای بیمه های عمر ارائه می کنند ( بیمه عمر ایران ، بیمه عمر پاسارگاد ، بیمه نامه عمر پارسیان ، …) تا هر فردی بنا به نیاز خود طرح بیمه ای خود را انتخاب نماید. در نهایت در محاسبه بیمه عمر برای داشتن استعلام بیمه عمر از شرکت های مختلف بیمه می توانید جدول بیمه عمر هر شرکت بیمه ای را بررسی و مقایسه نمایید . در انتخاب شرکت بیمه ای ، شرکتی را در نظر بگیرید از نظر بیمه مرکزی دارای رتبه توانگری بیمه ای بوده تا در بازپرداخت تعهدات بیمه ای خود توانا باشد .  با انتخاب بهترین بیمه نامه عمر می توانید یک سرمایه گذاری ارزشمند انجام دهید.شما در  وب سایت ما این امکان را برای شما فراهم آورده که بتوانید این مقایسه را بین طرح های مختلف بیمه نامه عمر را به آسانی انجام دهید .

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *