داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

همه افرادی که بیمه نامه عمر دارند و یا می خواهند بیمه عمر خریداری نمایند، شرایط بیمه عمر یکی از مهمترین گزینه هایی است که همه بیمه گذاران باید با این شرایط قبل از خرید آشنایی داشته باشند. اگر شما بیمه عمر پاسارگاد دارید و یا اگر می خواهید بیمه عمر پاسارگاد بخرید می توانید با ما همراه باشید تا نگاهی به بایدها و نباید های شرایط بیمه عمر پاسارگاد داشته باشیم.

بیمه عمر پاسارگاد

یکی از موفق‌ترین بیمه نامه های عمر ، بیمه عمر پاسارگاد است که هم در پوشش های ارائه شده و هم در کسب رضایت بیمه گذاران توانسته است در سطح توانگری بالایی قرا بگیرد. بیمه نامه عمر یک سرمایه گذاری در کنار پوشش های بیمه ای است. که در طول مدت ۳۰ ساله ای که بیمه عمر دارید شما می توانید از همه مزایای بیمه عمر استفاده نمایید.

شرایط بیمه عمر پاسارگاد
شرایط سنی بیمه عمر پاسارگاد
هر فردی از زمان تولد تا ۷۰ سالگی می تواند بیمه عمر پاسارگاد داشته باشد ولی مجموع سن بیمه گذار و بیمه شده نباید بالاتر از ۷۰ سال باشد. در واقع سقف سنی بیمه عمر پاسارگاد تا ۷۰ سال می باشد.

مبلغ حق بیمه
میزان حق بیمه می تواند ماهانه از ۵۰ هزارتومان تا هر مبلغی که تمایل دارید بابت بیمه عمر پرداخت کنید، باشد. باالتبع هر میزان حق بیمه پرداختی شما بیشتر باشد میزان پوشش ها و میزان سرمایه گذاری انجام گرفته برای شما بیشتر خواهد بود.


الگوی پرداخت حق بیمه
پرداخت حق بیمه به صورت ثابت و یا با حالت افزایشی می تواند متغیر باشد. در طول قرار داد شما می توانید بر اساس انتخاب خودتان بیمه نامه را ثابت و یا با روش افزایشی پرداخت کنید. تفاوتی که این دو روش با هم دارد نتیجه نهایی این بیمه نامه در میزان اندوخته بیمه نامه است . بیمه نامه ای که حالت افزایشی دارد نهایتا میزان سرمایه گذاری بیشتری را خواهد داشت.

نحوه پرداخت حق بیمه
پرداخت حق بیمه می تواند ماهانه، سه ماهه ، شش ماهه و یا سالانه انجام شود. پرداخت حق بیمه به صورت سالانه می تواند اندوخته بیمه ای بالایی را داشته باشد و از لحاظ سرمایه گذاری به صرفه است.

مزایای سرمایه گذاری در بیمه عمر پاسارگاد
دریافت وام بدون نیاز به ضامن از محل بیمه عمر از مزایای بیمه عمر پاسارگاد است که هر فرد بیمه شده می تواند از مزایای بیمه عمراستفاده نماید. با دریافت وام همه پوشش های بیمه عمر برای شما جاری بوده و شما می توانید از اندوخته بیمه نامه خود استفاده کنید.

معافیت مالیاتی

داشتن معافیت مالیاتی برای سرمایه گذاری انجام شده از مزایای بیمه عمر است، سرمایه فوت بیمه عمر و اندوخته بیمه عمر از پرداخت مالیات معاف می باشد.

برداشت از اندوخته
امکان برداشت از اندوخته از مزایای بیمه عمر می باشد که فرد بیمه شده می تواند بعد از پایان سال دوم ۹۰ درصد از اندوخته بیمه عمر را برداشت نماید.

پوشش های بیمه عمر پاسارگاد
پوشش سرمایه فوت
فوت عادی و یا فوت در اثر حادثه از پوشش های مهم بیمه عمر پاسارگاد می باشد. هر فرد بیمه شده در بیمه عمر پاسارگاد اگر در طول داشتن بیمه عمر فوت نماید سرمایه فوت به ذینفعان بیمه نامه پرداخت می شود.

پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد
بیمه عمر پاسارگاد برای هرکدام از بیماری ها از قبیل انواع سرطان، جراحی باز قلب، پیوند اعضای اصلی بدن، سکته مغزی و سکته قلبی پوشش جداگانه پرداخت می کند. میزان پوشش بیماری ها در بیمه عمر پاسارگاد بر اساس درصدی از سرمایه فوت پرداخت می شود. سقف پوشش بیماری ها در بیمه عمر پاسارگاد تا ۳۰ میلیون تومان برای هر بیماری می باشد.

پوشش ازکارافتادگی
اگر فرد بیمه شده در طول داشتن بیمه عمر در اثر حادثه از کارافتاده شود، بیمه عمر پاسارگاد مبلغی را به عنوان ازکارافتادگی به وی پرداخت می شود.

پوشش هزینه های پزشکی
این پوشش در برخی از شرکت های بیمه ارائه می شود از جمله بیمه عمر پاسارگاد، اگر در طول داشتن بیمه عمر پاسارگاد در اثر حادثه در بیمارستان بستری شدید و هزینه ای پرداخت نموده اید می توانید از این پوشش استفاده نمایید.

 

استعلام بیمه عمر پاسارگاد
اگر می خواهید قبل از خرید بیمه عمر، استعلام بیمه عمر پاسارگاد را انجام دهید می توانید درخواست استعلام بیمه عمر را به سایت بیمه کلیک ارسال کرده و جدول بیمه عمر پاسارگاد را دریافت نمایید. با دریافت جدول بیمه عمر پاسارگاد می توانید پوشش ها و سرمایه گذاری های سالانه و  نهایی بیمه نامه را مشاهده کرده و بیمه نامه را بررسی کنید.

 

مشاهده سوابق بیمه عمر پاسارگاد
همه بیمه گذاران بیمه عمر پاسارگاد می توانند سابقه بیمه عمر خودشان را  به صورت کامل و اینترنتی مشاهده نمایید. دسترسی به اطلاعات بیمه عمر و مشاهده سوابق بیمه عمر خود را با وارد کردن شماره بیمه نامه و دفترچه اقساط بیمه نامه ثبت شده و کد ملی بیمه گذار وضعیت بیمه نامه عمر را به صورت حق بیمه های پرداختی از ابتدای بیمه نامه و میزان پوشش های بیمه ای شما و میزان اندوخته بیمه نامه شما قابل مشاهده می باشد.

پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد
پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد از طریق یکی از روش های زیر امکان پذیر است. بیمه گذار بیمه عمر می تواند با یکی از روش های زیر و با دردست داشتن شماره بیمه نامه و کد ملی بیمه شده، مبلغ حق بیمه عمرتان را پرداخت نمایید.

-پرداخت اینترنتی بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
-پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد از طریق عابر بانک
-پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به‌صورت حضوری
-پرداخت از طریق اپلیکیشن بیمه عمر پاسارگاد
-پرداخت بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با موبایل بانک

با توجه به پر طرفدار شدن روش پرداخت اینترنتی، شما می توانید با وارد شده به درگاه اینترنتی بیمه پاسارگاد و با همراه داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت حق بیمه خود را پرداخت نمایید.

در این درگاه امکان پرداخت حق بیمه از طریق پرداخت قبض موبایل از طریق شماره موبایل(همراه اول) وجود دارد. با وارد کردن شماره موبایل و وارد شدن به سامانه همراه من حق بیمه‌تان را پرداخت نمایید.

خرید بیمه عمر پاسارگاد

اگر قصد خرید بیمه عمر پاسارگاد دارید، می توانید با بیمه کلیک تماس گرفته و درخواست مشاوره یا خرید بیمه عمر را به سایت بیمه کلیک ارسال نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و راهنمایی های لازم را برای شما انجام خواهند داد. حتی امکان مقایسه بین شرکت های بیمه در انتخاب بیمه عمر از طریق مشاوران بیمه کلیک امکان پذیر است.


 

 

 

 

 

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *