داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

یکی از دردسرهایی که شاید برای خیلی از افراد اتفاق بیافتد کشیده شدن میخ  یا یک جسم تیز بر روی بدنه خودرو باشد. جالب است که بدانید این خسارت را بیمه تحت پوشش قرار می دهد، برای جبران این خسارت کافی است در پوشش های تکمیلی بیمه بدنه پوشش میخ کشی را به سایر پوشش های این بیمه نامه اضافه نمایید.

در تعریف ساده بیمه بدنه اتومبیل می توان گفت بیمه ای است که جبران کننده خسارات ناشی از حوادثی است که برای اتومبیل بیمه شده اتفاق می افتد.  بطور معمول در بیمه بدنه سه خطر : حادثه ، آتش سوزی و دزدی کلی‌ تحت پوشش قرارمی گیرد. برای داشتن پوشش های کامل در بیمه بدنه باید پوشش های تکمیلی بیمه بدنه را تهیه نماییم .

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه اتومبیل

پوششهای تکمیلی که به همراه بیمه بدنه پس از دریافت حق بیمه اضافی قابل ارائه می باشد:

  • سرقت جزیی(لاستیک ، ضبط صوت، آینه ها)
  • سرقت در جا (کلی) (گلگیر، کامپیوتر و…)
  • اسید پاشی یا مواد شیمیائی و رنگ
  • غرامت در زمان تعمیرات خودرو (هزینه ایاب وذهاب)
  • حوادث طبیعی(سیل زلزله آتشفشان)
  • شکست شیشه
  • میخ کشی یا خط کشی
  • نوسانات قیمت اتومبیل

میخ کشی یا خط کشی روی خودرو با اجسام تیز از خساراتی می باشد که همه شرکت های بیمه در پوشش های بیمه ای خود انجام نمی دهند . بیمه ایران از جمله شرکت هایی می باشد که خسارت ناشی از میخ کشی را به بیمه گذاران خود پرداخت می کند. با داشتن این پوشش شما دیگر نگران این اتفاق برای خودرویتان نباشید.
نکته این که اگر ماشین لوکس دارید حتما بیمه بدنه داشته باشید، چرا که هزینه تعمیر خطی که روی بعضی از این ماشین ها می افتد برای صاحبان این خودروهای لوکس ده ها و حتی صدها میلیون تومان می ارزد.

خسارت هایی که در حالت کلی در بیمه بدنه تحت پوشش قرار نمیگیرند:

-خسارت هایی که در مسابقات ماشین سواری و رالی یا آزمایش سرعت وارد آید.
-خسارتهای مستقیم و غیر مستقیم ناشی از انفجارهای هسته ای باشد
-خسارتهای ناشی از جنگ، شورش، اعتصاب و یا تهاجم
– خسارتهایی که عمداً توسط بیمه‌گذار، ذینفع و یا راننده خودرو به آن وارد می‌شود
– خسارتهای وارده به موضوع بیمه حین گریز از تعقیب مقامات انتظامی مگر آن‌که عمل گریز توسط متصرفین غیر قانونی باشد

اگر می خواهید بیمه بدنه را برای ماشینتان انجام دهید و یا حتی اگر بیمه بدنه دارید در زمان تمدید بیمه نامه تان، می توانید با کارشناسان اتومبیل  ما تماس گرفته و یا فرم پیشنهاد بیمه بدنه را تکمیل نموده و ارسال نمایید.
ما آماده  ارائه مشاوره در تمامی رشته های بیمه ای برای انتخاب بهترین بیمه عمر  و بررسی مزایای بیمه عمر ، بیمه مسئولیت ، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ، بیمه مسافرتی و سایر رشته های بیمه ای  و مقایسه تمامی شرکت های بیمه هستیم.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *