داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

حتما شما هم بیلبورد های تبلیغاتی مربوط به بیمه عمر را دیده اید که بازنشستگی ده ساله را نوید می دهند . شاید برای شما این چالش پیش آمده که این واقعیت است یا تبلیغات؟

برای اینکه در این باره اطلاعات کامل داشته باشیم بهتر است که شرایط بازنشستگی ۱۰  ساله که از مزایای بیمه عمر است را با جدول بیمه عمر بررسی نماییم و درباره بیمه نامه عمر بدانیم که:
-بیمه های عمر از نادر بیمه نامه هایی است که در کنار یک سرمایه گذاری تضمین شده که اتفاقا با مبلغ حق بیمه پرداخت شده انجام می گردد و محاسبه بیمه عمر بر این پایه است ، شما می توانید پوشش های بهترین بیمه عمر را هم داشته باشید که این مهم از شرایط بیمه عمر و قابل تامل است. این سرمایه گذاری به صورت اندوخته بیمه نامه ای انجام می شود و قابل تیدیل به مستمری و بیمه بازنشستگی می باشد.
-ده ساله بازنشسته شدن یعنی اینکه شما اقساط بیمه عمر خود را در طی ۱۰ سال و  سالانه پرداخت نمایید. بدین ترتیب در پایان ۱۰ سال می توانید این مستمری را دریافت نمایید.
-میزان این مستمری بستگی به شرایط بیمه نامه عمر شما دارد که معمولا در جدول بیمه عمر کاملا مشخص و تعریف شده است که بر اساس سن و میزان حق بیمه می باشد.
-اندوخته پایانی در بیمه نامه عمر از مجموع حق بیمه های پرداختی + پرداخت سود تضمینی روز شمار + سود مرکب به این حق بیمه ها شکل می گیرد و قابلیت تبدیل شدن به  مستمری ماهانه را دارد.
-همه پوشش های بیمه نامه عمر بر روی بیمه نامه تعریف شده مانند: سرمایه فوت ، سرمایه حادثه ، سرمایه امراض و  …

اینکه ده ساله بازنشسته شوید یک واقعیت است و دارنده هر بیمه نامه عمری می تواند از مستمری مادام العمر که یکی از مزایای بیمه عمر می باشد استفاده نماید اما توصیه ایی که ما به شما به عنوان یک کارشناس صاحب رتبه فروش بیمه نامه عمر می توانیم به شما بدهیم این است که با توجه به ماهیت این بیمه نامه و بررسی جدول بیمه عمر و محاسبه بیمه عمر این یک بیمه نامه بلند مدت برای شما باشد منفعت بیشتری را خواهید برد گواه این مهم آنکه بازخرید بیمه نامه عمر دست شماست و هر زمان می توانید نسبت به بازخرید آن در سال ۱۰ اقدام نمایید ولی در نظر بگیرید که فرد بیمه شده یک بیمه ۱۰ ساله خرید کرده است و در سال ۸ ام بیمه نامه دچار سکته شد اگر در آن سال اقدام به بالا بردن مدت بیمه خود نماید این موضوع در حال حاضر غیر ممکن است و شرکت بیمه این درخواست را رد می نماید چون باید سلامتی فرد قبل از این اقدام تایید شود. نتیجه اینکه در خرید بیمه نامه عمر مدت بیمه نامه را بالاترین زمان مکن قابل ارائه انتخاب نمایید به این ترتیب هم از مزایای بیمه عمر در درازمدت سود می برید و هم سرمایه بیمه نامه شما در سالهای بیشتر قابل توجه تر می گردد ، کلام مهم اینکه پوشش های بیمه نامه عمر را در نظر داشته باشید . و استعلام بیمه عمر خود را فراموش نکنید.
نکته : درنظر داشته باشید میزان پس انداز و سرمایه گذاری در بیمه  نامه عمر کاملا وابسته به شرایط سنی +حق بیمه پرداختی و تعداد سال هایی که حق بیمه  پرداخت می شود دارد.

شما می توانید از طریق وب سایت، اتواع بیمه عمر را بررسی کرده و یک انتخاب درست را با کمک مشاوران مجرب کارگزاری بیمه را در بیمه نامه عمر داشته باشید

 

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *