داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در مراحل مختلف زندگی به چه بیمه نامه هایی نیاز دارید یا چه بیمه نامه هایی برای شما لازم و ضروری می باشد ، بیمه عمر ، بیمه شخص ثالث ، بیمه آتش سوزی یا بیمه مسئولیت ؟ کدامیک از این بیمه نامه ها؟

شاید از نظر یک کارشناس بیمه ای داشتن همه بیمه نامه ها برای جبران خسارت در زمان حادثه یک نیاز است ولی مطمئنا داشتن تمامی بیمه نامه ها هزینه بالایی را خواهد داشت. ولی در این میان داشتن چند بیمه نامه زیر حتما توصیه می شود.
اولین بیمه نامه بیمه شخص ثالث است ، البته با توجه به اجباری بودن این بیمه نامه ، همه افرادی که وسیله نقلیه دارند به اجبار بیمه مسئولیت مدنی وسایل نقلیه موتوری ، را خریداری می کنند. نکته ای که در خرید بیمه ثالث توجه کنید این است که تخفیف بیمه شخص ثالث قبلی شما  حتما روی بیمه نامه جدید لحاظ شود و  اگر به دنبال  ارزانترین بیمه شخص ثالث هستید می توانید از محاسبه آنلاین بیمه شخص ثالث برای مقایسه قیمت ثالث شرکت های بیمه نیز استفاده نمایید. خسارت مالی و خسارت جانی دو پوشش اصلی این بیمه نامه است. در محاسبه بیمه شخص ثالث و استعلام بیمه شخص ثالث از شرکت های مختلف بیمه ای ( بیمه شخص ثالث پارسیان ، بیمه شخص ثالث آسیا ، بیمه ثالث البرز و … ) حتما پوشش های جانی و مالی و سقف پوشش مناسب برای هر پوشش را انتخاب نمایید . در با تکمیل فرم سفارش آنلاین می توانید استعلام بیمه بدنه و استعلام بیمه شخص ثالث را از هر شرکت بیمه ای که مد نظر شما باشد را دریافت نمایید.

مطلب مرتبط : معرفی کامل بیمه شخص ثالث

بیمه بدنه یکی از انواع بیمه های اتومبیل است که ماشین شما را در کنار بیمه ثالث در حوادث مختلف حتی در بلایای طبیعی با داشتن پوشش های کامل ، تحت پوشش قرار می دهد . بیمه بدنه پوشش های مختلفی را دارد خرید بهترین بیمه بدنه نیاز به خرید پوشش های اضافی از شرکتی که از لحاظ بیمه ای در سطح توانگری بالایی باشد می باشد.  متاسفانه خیلی از دارندگان بیمه بدنه تعریف بهترین بیمه بدنه خودرو را نمی دانند و با پوشش های بیمه بدنه آشنا نیستند به عنوان مثال شما حتی در زمان خرید خودروی صفر می توانید تخفیفات بیمه بدنه قبلی که داشتید را به بیمه بدنه خودرو صفر خود منتقل نمایید.

چگونه بهترین بیمه بدنه و ثالث را انتخاب کنم: در انتخاب هر کدام از بیمه نامه های فوق باید بیمه نامه ای را انتخاب کنید که پوشش های کامل را هم در بیمه نامه بدنه و هم در بیمه نامه ثالث از شرکت بیمه ای که توانگری بیمه ای بالا داشته باشد.

 

مطلب مرتبط : تندیس بهترین بیمه بدنه به کدام شرکت بیمه ای می رسد ؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری
دومین بیمه نامه ، بیمه های عمر و سرمایه گذاری دارای جنبه بیمه ای و سرمایه گذاری هستند که در واقع داشتن این بیمه نامه یعنی یک تیر و دو نشان. بیمه عمر را می توانید با پس انداز اندک شروع کنید . بیمه عمر می تواند در زمان سخت کنارتان باشد و دستتان را بگیرد اما اینکه چقدر می تواند کمکتان باشد کاملا بستگی دارد به خودتان دارد، چراکه این خود شما هستید که شرایط بیمه عمر خود را انتخاب می کنید مانند مبلغ حق بیمه ، پوشش های بیمه نامه ، ذینفعان و … . برای برخورداری از تمامی مزایای بیمه عمر از هر شرکت بیمه ای (بیمه عمر آسیا ، بیمه عمر پاسارگاد و سایر شرکت ها ) حتما با بیمه عمر آشنایی کامل داشته باشید  تا بهترین بیمه عمر  را انتخاب نمایید و در قدم اول  این موضوع که بیمه عمر چیست و انواع آن کدامند را مطالعه نمایید. اگر می خواهید جدول بیمه عمر ( بیمه عمر ایران جدول ، بیمه عمر پاسارگاد ، بیمه عمر آسیا  و …  و هر شرکت بیمه ای دیگر  ) را بر اساس شرایط خودتان دریافت نمایید کافی است که فرم پیشنهاد بیمه عمر این بیمه نامه را در وب سایت تکمیل نمایید. شما می توانید به راحتی در سایت اطلاعات کامل در باره بیمه عمر دریافت نمایید و بیمه نامه متناسب با نیازهای خود انتخاب نمایید.

چگونه بهترین بیمه عمر را انتخاب نماییم: انتخاب بیمه عمر از شرکت بیمه ای که توانایی ایفای تعهدات بیمه ای خود را داشته باشد .

مطلب مرتبط : انواع بیمه عمر

و در آخر بیمه نامه ای که لازم است بیمه اموال می باشد، بیمه اموال از قدیمی ترین نوع بیمه محسوب می شود و بیمه گر خسارت و زیان وارده به اموال فرد در اثر حادثه را جبران می نماید. مهمترین بیمه اموال عبارتند از  بیمه حمل و نقل یا باربری، بیمه بدنه اتومبیل، بیمه کالا، بیمه آتش سوزی، بیمه کشتی، بیمه محصولات کشاورزی، بیمه هواپیما و  … می باشند.  پس ما می توانیم برای جبران خسارات احتمالی که شاید برای دارایی هایی که داریم اتفاق بیافتد  بیمه اموال تهیه نمایم .

حال اگر شاغل هستید و کارفرما ،  برای جبران خسارت پیش بینی نشده در محل کار یا در مواردی برای خارج از کارگاه بهتر است که حتما بیمه مسئولیت مرتبط با کارتان داشته باشید چرا که بیمه مسئولیت دارای شاخه های گوناگونی است و تقریبا برای همه مشاغل بیمه مسئولیت تعریف شده است. هزینه خرید بیمه مسئولیت در مقابل خساراتی که پرداخت می شود بسیار ناچیز است . از رایج ترین بیمه های مسئولیتی که حتما اسم آنها را شنیده اید می توان به بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ، بیمه مسئولیت ساختمانی و  بیمه مسئولیت پزشکان اشاره کرد .

 

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *