داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

انتخاب بهترین بیمه نامه در هر شاخه بیمه ای هدف نهایی همه بیمه گذاران است ، حال اگر این بیمه نامه ، بیمه عمر و سرمایه گذاری باشد انتخاب بهترین بیمه عمر از اهمیت بالایی هم برخوردار می شود. با توجه به این که بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری دارای پوشش ریسک فوت ، پوشش سرمایه گذاری و سایر پوشش های بیمه ای است با انتخاب کامل ترین بیمه نامه همه مزایای بیمه عمر برای شما فراهم می شود.
برقرار بودن همه پوشش ها با انجام یک سرمایه گذاری همه از برتری مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری است،  در این انتخاب چند فاکتور مهم باید ملاحظه شود تا نتیجه ارزشمندی را برای فرد میسر شود.
در قدم اول اینکه باید حتما یک مشاور بیمه ای مجرب و باتجربه کنارتان باشد تا به صورت حرفه ای همواره پاسخ گویی سوالات شما باشد. قدم  بعدی در انتخاب بیمه عمر این است که بیمه نامه کاملا بر اساس نیازهای فرد خریدار تنظیم گردد. به عنوان مثال بیمه نامه یک فرد ۱۸ ساله با بیمه نامه یک فرد ۴۰ ساله متفاوت است. بیمه عمر  برای فرد ۱۸ ساله بیشتر جنبه ی سرمایه گذاری برای وی داشته و تضمینی برای آینده وی است و هم پوشش بیمه ای کامل . یک زن خانه دار ۳۰ ساله به دنبال طرح بیمه ای است که بازنشستگی همراه با پوشش بیمه ای داشته باشد.  یا فرض کنید برای فردی که شغل پر خطر دارد داشتن پوشش های بیمه ای بسیار مهم تر از سایر شرایط بیمه عمر می باشد .
مطلب مرتبط : معرفی بیمه عمر و سرمایه گذاری

در حال حاضر در صنعت بیمه عمر کشور ایران ، شرکت های مختلف بیمه  ای با شرایط گوناگون در حال فعالیت هستند که البته با توجه به پشتوانه بیمه مرکزی که بر روی بیمه نامه های عمر برقرار است  ( منظور همان سود تضمینی بیمه نامه ها است که درز مان محاسبه بیمه عمر  د رجدول بیمه عمر آورده می شود.) و هم چنین با توجه به تضمین بیمه های اتکائی ، بسیاری از شرکت ها از جمله بیمه عمر سامان پوشش سرمایه فوت بدون سقف را به بیمه گذاران خود ارائه می دهد.
در این میان بیان این نکته خالی از لطف نیست که انتخاب شرکت بیمه معتبر از میان این همه شرکت کاری است خطیر . حال کدام شرکت بیمه ، بهترین شرکت بیمه است؟ د ربیمه شاخصی به نام سطح توانگری شرکته ای بیمه مطرح است که هر ساله طی گزارش بیمه مرکزی جمهمری اسلامی همه شرکت ها بر اساس این شاخص طبقه بندی و رتبه بندی می شوند.
شرکت هایی که رتبه های بالایی رادر این میان دارند شرکت هایی هستند که توانسته اند در طول این مدت توانگری مالی  بلاتر داشته و شرکت های بیمه با ریسک پایین می باشند.  پس بیمه عمرتان را از شرکت بیمه ای با سطح توانگری بالا انتخاب کنید.  نکته آخر انتخاب میزان حق بیمه عمر است که  هر فردی باید بر اساس توانایی مالی خود این بیمه نامه را داشته باشد ، انتخاب مبالغ بالا در ابتدای بیمه نامه شاید پرداخت حق بیمه را برای سال های بعد سنگین تر نماید . پیشنهاد ما این است که ابتدا با مبالغ پایین این سرمایه گذاری را شروع کنید و در ادامه با پرداخت الگوی پرداخت سالیانه و به صورت تعدیل افزایشی ، سرمایه ارزشمندی را برای خود داشته باشید.
با  توجه به این  که، با داشتن ماهیت کارگزاری  رسمی بیمه و امکان فروش بیمه نامه آنلاین از تمامی شرکت های بیمه این امکان را برای شما فراهم می نماید تا با چند کلیک ساده از مشاوران مجرب و تخصصی این کارگزاری استفاده نموده و بهترین بیمه عمر را از بهترین شرکت بیمه خریداری   نمایید.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *