داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

قبل از خرید بیمه عمر  و سرمایه گذاری بهتر است بدانیم بیمه عمر چیست و انواع آن چگونه است ، برای داشتن بهترین بیمه عمر حتما این ۷ نکته را مطالعه نمایید.
۱-  حتما هدف خود را ازداشتن بیمه عمر مشخص کنید.
شرایط بیمه عمر و سرمایه گذاری دو موضوع را هدف دارد : هم پوشش بیمه ای و هم جنبه سرمایه گذاری . حال داشتن بیمه عمر و سرمایه گذاری از کدام جنبه برای شما مهم می باشد؟ بهتر است که هر دو جنبه را در خرید بهترین بیمه عمر مد نظر داشته باشید تا بطور کامل از مزایای بیمه عمر استفاده نمایید.
۲-میزان پس انداز و مدت قرارداد بیمه عمر خود را در نظر داشته باشید.
شما می توانید با مبلغ های کم تا زیاد،  سرمایه گذاری در  بیمه عمر را شروع کنید و از همه مزایای بیمه عمر بهره مند شوید .  نحوه محاسبه بیمه عمر با شماست و مبلغ حق بیمه را می توانید در  طول مدت قرارداد افزایش یا کاهش دهید. و یا حتی مبلغ ثابت و یا پرداخت تعدیلی را انتخاب نمایید . حتما  برای پرداخت حق بیمه نحوه پرداخت سالیانه را انتخاب نمایید و مدت پرداخت را بلند مدت تا با توجه به سود تضمینی و مرکب پرداختی به حق بیمه ها پس انداز عالی بیمه ای داشته باشید.

۳-حق بیمه عمر را سالانه پرداخت نمایید.
پرداخت حق بیمه عمر به صورت ماهانه شاید به نظر راحت بیاید ولی دارای معایبی از لحاظ بیمه ای است . پرداخت سالیانه شاید از لحاظ پرداختی سخت باشد ولی دارای مزیت هایی نیز است. در پرداخت حق بیمه ماهانه شاید به علت گرفتاری های کاری پرداخت اقساط فراموش شود . سود آوری در پرداخت ماهانه بسیار کم تر میباشد چراکه حق بیمه ای که یکجا پرداخت می گردد میزان سود دهی بالایی دارد. شرکت های بیمه مبادرت به ارائه بیمه عمر به صورت اقساطی و سالیانه می نمایند از جمله : بیمه عمر ایران که بیمه عمر ایران جدول خاص خود را دارد و با نام بیمه مان و  بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین و بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ، بیمه عمر پارسیان
۴-انتخاب پوشش های بیمه ای
در بیمه عمر انتخاب پوشش های بیمه عمر و شرایط بیمه عمر بسیار اهمیت دارد. پوشش های بیمه عمر شامل پوشش برخی از بیماری ها ، ازکارافتادگی، سرمایه فوت طبیعی و سرمایه فوت حادثه می باشد.
۵-برای بیمه عمر برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید.
برای بیمه عمرو سرمایه گذاری حتما این موضوع را مد نظر داشته باشید که این بیمه نامه یک سرمایه گذاری بلند مدت می باشد ، حتما حق بیمه ای را برای این سرمایه گذاریانتخاب نمایید که برای مدت طولانی توانایی پرداخت آن را داشته باشید. توصیه می کنیم برای برخورداری از مزایای بیمه عمر در چند ساله اول اقدام به بازخریدی بیمه نامه ننمایید برای هر بیمه عمری از هر شرکت بیمه ای این مورد صادق می باشد.

۶-با نام های مختلف بیمه عمر و شرایط بیمه عمر و جدول بیمه عمر شرکت های مختلف آشنایی داشته باشید:
-بیمه عمر و سرمایه گذاری
-بیمه عمر و سرمایه گذاری کارآفرین
-بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
-بیمه  جامع عمر و پس انداز  آسیا
-بیمه عمر و بازنشستگی
-بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان
-بیمه تامین آتیه فرزندان پاسارگاد
-بیمه عمر و پس انداز آتیه فرزندان
-بیمه بازنشستگی زنان خانه دار
-بیمه عمر مان
۷-گام آخر همین الان خرید نمایید
با مطالعه همه موارد بالا برای داشتن بهترین بیمه عمر و برخورداری از مزایای بیمه عمر به طور کامل می توانید دست به انتخاب بیمه عمر عالی بزنید.

وب سایت ما  متعلق به کارگزاری رسمی بیمه در این تصمیم شما را کمک می نماید همچنین شما می توانید با ارتباط با این تیم مجرب و دارنده رتبه فروش در صنعت بیمه جهت سهولت در تصمیم گیری تا خرید و دریافت خسارت همراه شوید .

اندیشه کنید فردا را

 

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *