داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

مرداد ماه سال ۱۳۹۳زمان تمدید مجدد بیمه نامه مسئولیت ساختمانی با متراژ بزرگ، مثل سال ها و مثل بیمه نامه های قبلی انجام شد . بیمه نامه ای که که در کلوز های انتخابی خود ، دقت لازمه را به کار بردیم تا نهایتا مثل همیشه یک بیمه نامه جامع و کامل باشد .

یکی از کلوز های انتخابی نیز پرداخت دیات در بیمه مسئولیت ساختمانی بود. در آذر ماه سال ۱۳۹۵ ، طی تماس تلفنی که از پروژه با ما گرفته شد خبری ناگوار برای ما و برای خودشان داشتند. یکی از کارگران در اثر حادثه فوت کرده بود. علت حادثه هم به این صورت بود که در طبقه ۶ ساختمان به صورت حادثه ای در چال آسانسور سقوط کرده بود و متاسفانه طی این حادثه جان خود را از دست داد. حق بیمه ای که این پروژه برای این بیمه نامه پرداخت کرده بود ۳۶ میلیون تومان بود. بعد از طی مراحل اداری و مشخص شدن مبلغ دیه ، مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان به خانواده فرد حادثه دیده پرداخت گردید.

بیمه های مسئولیت از بیمه نامه هایی می باشد که همه پروژه های ساختمانی باید برای تمامی مراحل کار خود با دقت بیشتر در کلوز های انتخابی  داشته باشند، انتخاب کلوز و مشاوره دقیق و کامل نکته مهم در داشتن این بیمه نامه ها می باشد، که این مورد همیشه از طرف مشاوران بخش مسئولیت ما از زمان خرید این بیمه نامه تا زمان صدور و در زمان خسارت برای پیگیری پرداخت خسارت پیگیری مداوم می شود و این از برتری های انتخاب ما به عنوان مشاور بیمه ای می باشد.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *