داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

تخفیف در روی بیمه نامه ها در کاهش هزینه های حق بیمه تاثیر بالایی را دارد. در مورد بیمه بدنه ، از آنجایی که بیمه بدنه مانند بیمه شخص ثالث اجباری نمی باشد بسیاری از افراد از انجام آن کوتاهی می کنند چراکه به باور غلط خیلی از افراد بیمه بدنه ، بیمه نامه ی گرانی می باشد در صورتیکه چنین نیست. بیمه بدنه می تواند با انتخاب یک بیمه نامه درست به قیمت مناسب خریداری شود و در بسیاری از موارد هم حتی از بیمه شخص ثالث هم ارزان تر می شود مخصوصا برای خودروهایی که هزینه تعمیر پایینی دارند بسیار به صرفه است که بیمه بدنه را داشته باشند. در قیمت بیمه بدنه موارد مختلفی تاثیر گذارند مانند ارزش خودرو ، انتخاب پوشش های بیمه نامه .

برای  بیمه شخص ثالث حداکثر ۲/۵درصد تخفیف را شرکتهای بیمه بر روی بیمه نامه ها اعمال می کنند ولی در تخفیفات بیمه بدنه دست شرکتهای بیمه باز است و می توانند تخفیفات مختلفی را ارائه کنند مانند :

-تخفیفاتی که نمایندگان بیمه علاوه بر تخفیفات شرکت اصلی بیمه ارائه می کنند
-تخفیفات گروهی که بر روی بیمه بدنه ارائه می شود.
-تخفیفات مقطعی ویژه که به مناسبت های مختلف شرکت های بیمه ارائه می کنند
-تخفیف برای دارندگان بیمه شخص ثالث انجام می شود
-انتقال تخفیفات بیمه بدنه قبلی

درصد هر کدام از تخفیفات فوق متغیر بوده و با توجه به هر شرکت بیمه ای و شرایط خودروی مورد نظر تغییر می نماید.

با داشتن تمامی تخفیفات بالا قیمت بیمه بدنه بسیار کاهش یافته و در واقع ، مجموعا یک تخفیف بسیار ارزشمندی را برای بیمه بدنه انجام می شود. حال با همه صحبت ها و تفاسیر در باره بیمه بدنه بهتر است هر چه زودتر اقدام به خرید بیمه بدنه برای خودرویمان بکنیم.

در ادامه توضیحات کامل درباره هر کدام از موارد تخفیفی بالا ارائه می شود

 

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *