داغ ترین خبر:

ورود / عضویت

BimeClick

عضویت در سایت

فراموشی رمز عبور

تبریک برای شما که می خواهید بیمه عمر را داشته باشید، بیمه عمر مشترک یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری کامل می باشد. بیمه عمر مشترک از طرح های جدید بیمه ای می باشد که از طرف شرکت بیمه کارآفرین ارائه گردیده و دارای مزایای ارزنده ای بوده و تمامی پوشش های کامل بیمه عمر را نیز به همراه دارد.

در بیمه عمر مشترک دو نفر همزمان در قالب یک بیمه عمر تحت پوشش قرار می گیرند که از شرایط بیمه عمر می باشد. یعنی با پرداخت یک حق بیمه می توانید همسرتان یا افرادی که نسبت خانوادگی درجه یک دارید مانند (زن و شوهر -پدر و فرزند – مادر و فرزند – خواهر و برادر – خواهر و خواهر – برادر و برادر)   می توانید این بیمه  نامه را داشته باشید و  نیز از تمامی پوشش ها و مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری برخوردار شوید.

مطلب مرتبط: معرفی کامل بیمه عمر

شرایط ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره دقیقا مثل بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری قبلی تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجرا) اعمال میشود. همچنین سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده برای هر دو نفر بیمه شده منظور می شود. در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش بیماری دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز به دلایلی نتواند پوشش بیماری داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند. سایر مزایای بیمه عمر مانند پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه ، از کارافتادگی ، سرمایه فوت طبیعی و حادثی ، پوشش های بیماری ها نیز برقرار می باشد.در پاسخ به اینکه در بیمه عمر مشترک مبلغ بیمه عمر چقدر است بستگی به مبلغ پرداختی خود شما دارد. بیمه عمر مشترک یک گزینه بسیار عالی می باشد برای کسانی که انواع بیمه عمر را بشناسند. البته دانستن این که بیمه عمر چیست  و انواع آن کدام است کمک بسیار بزرگی برای شما می شود.  البته با داشتن مشاوران قوی در زمینه بیمه عمر می توانید بهترین بیمه عمر را با پوشش های کامل بیمه ای به  همراه با یک سرمایه گذاری عالی را برای عزیزانتان تهیه نمایید. در استعلام بیمه عمر برای بیمه عمر مشترک  در قسمت استعلام بیمه عمر ، جدول بیمه عمر دقیقا بر اساس شرایط مشترک بیمه نامه تنظیم می شود.

توجه : شرکت های بیمه مانند بیمه عمر پاسارگاد ، بیمه عمر آسیا ، بیمه عمر پارسیان و بیمه عمر ایران این نوع بیمه نامه را ندارند.

ما آماده ارائه مشاوره در تمامی رشته های بیمه ای برای انتخاب بهترین بیمه عمر  و بررسی مزایای بیمه عمر ، بیمه مسئولیت ، بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ، بیمه مسافرتی و سایر رشته های بیمه ای  و مقایسه تمامی شرکت های بیمه می باشیم.

-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *